1. ntv'nin dis haberler koordinatoru. harika yazilar kaleme aliyor ntvmsnbc ve radikal'de donem donem. ozellikle irak gundemiyle ilgili yaklasimi takdire sayan.
  2. kültürlü ve müthiş bir kaleme sahip bir erkek için öncelikli olarak bu tanımı kullanmak istemezdim ama, herşeyden öte yakışıklı bir adamdır kendileri.
  3. 1985'ten beri çeşitli dergi, gazete ve televizyonlarda editör olarak çalıştı. bazıları:star, gergedan, şehir dergileri, güneş gazetesi, atv, cumhuriyet, show tv, kanal d, yeni yüzyıl, hürriyet dergi grubu...
  4. (bkz: istanbul bilgi üniversitesi iletişim fakültesi) öğrencilerine bol bol yazı yazdıran, onların düşünce biçimlerine yeni soluk getirmeye çabalayan ve bunu yapacağına da yürekten inanan bir gazeteci. dönem sonuna doğru, öğrencilerine bu kadar inandığında, işler pek de beklediği gibi çıkmayınca hayal kırıklığına uğrayıp, ağrı dağı'na tırmanışa geçmiş, okulda da uzun süre gözükmemiştir. çok asil bir doğasever. duyarlı bir vicdanı var, en ufak bir adaletsizlikte yüreği pır pır oluyor, kaşları çatılıyor, elleri terliyor ve sinir katsayısı yükseliyor bu adamın.

    adam gibi adamlardan.