şükela:  tümü | bugün
  • malatya cumhuriyet başsavcısı. muhsin yazıcı suikasti doğrultusunda ankara cumhuriyet başsavcılığı'ndan ilgili dosyayı istemesine rağmen talebi daha doğrusu talimatı reddedildi. hemen söyleyeyim, usulde böyle bir durum yok...

dolayısıyla da muhsin yazıcıoğlu suikasti'nin sır perdesi aralanmak üzere denilebilir. ancak twitter'da fuat avni'nin iddiasına göre bu durumdan dolayı görev yeri değiştirilebilirmiş.

akit'in haberleştirdiği, hakan fidan'ın montaj olduğunu ve internete düşebileceği uyarısını yaptığı video görüntüsünü de düşündüğümüzde, bu haberin artık saklanacak bi' tarafı kalmamıştır. ne yaparsanız yapın, gerçek er ya da geç ortaya çıkacak!
  • şüpheli bir kaza sonucu hayatını kaybeden cumhuriyet başsavcısı.
  • (bkz: 10 mayıs 2017 denizli başsavcısının ölümü)
    allah rahmet eylesin. bugün trafik kazasında kaybettik.
  • ilk entry 3 yıl önce değilde bugün yazılsa hassiktir lan ordan derdim ama çok açık bir şekilde şehit edilmiştir!

derin devlet iş başında!
  • şimdi söyle bir durum var. meşhur vali recep yazıcıoğlu da denizli valisiyken bir trafik kazası sonucunda ölmüştür. şimdi de mustafa alper. yine benzer senaryo benzer sonuç. tesadüf mü dersiniz ? tabi yerseniz
  • kendisiyle iki defa görüşme fırsatım olmuştu. iyi bir insandı. bugün kaza değil de sanki bir cinayete kurban gitti. allah rahmet eylesin..
  • "ben bugüne kadar hep helal lokma yedim ve size de helal lokma yedirdim. devletin okullarında okudum. ülkeme karşı sevgi ve saygımı hiç kaybetmedim. şimdi ben gideceğim, geri dönmeyebilirim. geri dönmediğim zaman anneniz size sahip çıkar. annenize bir şey olursa anneannenize ya da babaannenize gidin [...] size sahip çıkacaktır. bunlar gelir geçer. 10 yıl, 20 yıl, belki 30 yıl sonra babanızın cenazesini alıp demokrasi şehitliğine defnederler. korkmayın, babanızdan asla utanmayın."

http://www.gunes.com/…im-geri-donmeyebilirim-787375
  • emre uslu denilen ağlayan sevicinin twitlerine bakılırsa, faaili çok da uzakta olmayan kaza. cidden araştırılması gerekir. yürekli insanları öldürerek bitiremezsiniz.
  • emre uslu denilen artığın da, hala salyalarını akıtarak saldırdığı şehit başsavcı. demek ki kuyruklarını hatta kafalarını fena kıstırmış zamanında. allah razı olsun, mekanı cennet olsun.

ben bu olayın kesinlikle kaza olduğuna inanmıyorum.

bu arada cumhuriyet gazetesinin resmi twitter hesabından yapılan aşağılık gönderme:

http://cdn.haber10.com/…c5252c6264bb5e708_2jpg.jpeg

bu nasıl bir kindir? tehlikeyi bırakın, cumhuriyet gazetesi resmen kadavra olduğu tescillenmiş oldu bu tweetle, içinde, fareler yılanlar, çiyanlar geziyor.
  • hayatını kaybeden cesur ve yiğit insan. aldığımız her nefesi mustafa alper gibi yiğitlere borçluyuz...