• derste trt4 te açık öğretim dersi seyrediyor hissini veren hocadır kendisi. sınavları geç okuması önemli özelliklerinden biridir ki ilk dönemin vizelerini 1 hafta önce açıklamış olması,finalleri ise henüz okumamış olması an itibari ile iyi bir örnektir. mühendislik fakültesinde girmediği sınıf yok gibidir. odasına gitme gafletinde bulunan arkadaşlar görecek ki bu sürekli pipo tüttüren hocamızın söylediğiniz birşeye tepki vermesi 6-7 dakikayı bulur...
  • sınavlarda puanların toplamı genelde 125 puan ila 140 puan arasındadır fakat 80 üzerinde alan insanlar ender kişilerdir mühendislik fakültesinde...
  • kendisinin 50 milyon tl rüşvet vermemek için 1.5 milyar ceza ödeyebilecek kadar dürüst anlatımı zayıf olsa da verdiği konu dışı bilgilerle de iyi bir hıcadır ancak az daha tek dersten okulu uzatmama sebep olduğu için kendisinden tırsılabilir rahatlıkla
  • mütesebbis, fayda, kiymet kelimelerini bol bol kullanan, sinavlari söyledigi saatten geç baslatan, belirtildigi gibi sinavlari aylarca okumayan aniden derste sen diye kaldirip lisedeymissiniz hissi veren hatta size tahtayi sildiren, konudan konuya atlayip fikralar hikayeler anlatan kocaeli üniversitesi mühendislik fakültesi ekonomi, maliyet muhasebesi, genel muhasebe derslerinden sorumlu çok yönlü ögretim üyesi... valla ben arkadasin yalancisiyim
  • su an özel bir dershanesi olan, daha önceleri çorlu modern fen bilimleri* dershanesinde yillarca fizik ögretmenligi ve yöneticilik yapmis hocam. bilgisi çok genis olmasina ragmen ders anlatma yetenegi pek yoktu.

kendisi lise 1 de dershanedeki bütün fizik derslerini ekmem sonucu beni babama sikayet etmisti, meger yakin arkadaslarmis haberim yokmus. kiviramamistim da kötü olmustu.
  • matematiği formülde yerine koymaktan ibaret sanan, cevapta sorduğu soruda geçen tüm terimlerin annamını isteyen, yemeyip yediren, giymeyip giydiren, kocaeli üniversitesi endüstri mühendisliği bölümü öğretim görevlisi.

ayrıca
    (bkz: unidentified walking object)
  • bir keresinde "mustafa bey çok güzel tavuk yapıyormuşsunuz bize de bir gün yapında şöyle afiyetle yiyelim", diyen bölümün diğer hocası didem yılmaz'a "senden tavuk esirgeyen mi var didem" deyip beni gökyüzüne çıkarmıştır..(bkz: kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez)
  • ilk 2 sıradan sonrasına sesini duyuramayan başarısız bir uwo 100 üzerinden 20 ile 55 arasında puan almış 70 kişilik sınıfın hocasıdır ve finallere 1 hafta kala vizeler daha açıklanmamıştır.(okumuş ama artık kafasına elma düşmesi mi lazım açıklaması için)
    ayrıca bu adamın anlattığı kalite güvence sistemleri dersini 3-5 saat uğraşsam bende anlatırım.
  • kocaeli üniversitesi endüstri mühendisliği bölümünde bir çok derse giren sadece bu bölümde derslere girmekle kalmayıp mühendslik fakültesindeki diğer bölümlerde de işletme ekonomisi dersine giren çok kişinin ahını alan hoca
hesabın var mı? giriş yap