şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ukte olarak verilmiş ama mustafamın hakkında tek kelam yazılmamış olması şaşkınlık vericidir. halbuki 90'ların bütün çükenk magazin eklerinde bir resmi ve haberini görmek mümkündü, sözlük uyuyormu!!
  cyranodan beklerdim mesela bi entry ama madem iş başa düştü, here we go..

  en sevdiği şov tatlı kaçıklar olan, bir zamanlar elinde bulundurduğu bursa menşeili "olay tv" de her bölümünü kaydettirip, sabah holdingteki odasındaki videosunda bu şovu izleyen muhteşem müteşebbis. niteliksizi de olsa playboy şablonunun türkiyedeki ilk örneklerindendir, erdal acarlar falan yanında miço olamazlardı yani. sürekli eklerde görürdük, en son hangi etliyi, sütlüyü emdiğini bilirdik. pınar eliçe ile çok gelgitli bi ilişkisi var idi diye hatırlıyorum. playboyluğunun yanında antik yunanı kıskandıracak düzeyde hedonist bir adam idi, amiral kuznetsov kadar bi yat almış, içini 35 tane tamamı taş gibin ingiliz kızlardan müteşekkil bir mürettebatla doldurmuştu(kim demiş gemide kadın uğursuzluk getirir diye). hayran kalmıştım mustafamın girişimciliğine, o interbank paraları da başka türlü ezilmezdiki be kardeşim.
 • mustafa çağlar kütahya ili tavaşanlı ilçesi kayaarası köyü doğumlu olup, baba adı mehmet ana adı arife' dir. mustafa çağlar ailenin 2 çocuğunun küçük olanıdır. ilköğretimini kayaarası köyünde, ortaöğrenimini tunçbilek lisesinde yaptıktan sonra çanakkale eğitim yüksek okulundan mezun oldu. 1984 yılında hacer çağlar ile evlendi murat adında bir çocuğu oldu. murat çağlar ilk görevine tunceli ili mazgirt ilçesi akdöğen köyünde başladı. mesleğe başladığının 4. ayında 23 nisan 1988 günü şehit edildi.

  tunceli ili mazgirt ilçesi akdöğen köyünde ilk görevine başladı.bu görevde iken 23.04.1988 tarihinde şehit edilmiştir.

  (02.10.1959-23.04.1988)
 • şehit öğretmenimizin katili, karayipler'deki cayman adası'nda yakalanmış. türk interpolü iadesi için işlemleri başlatmış.

  link
 • bir 23 nisan günü pkklilarca sehit edilmis ogretmen. sehit edilme nedeni, pkklilarin 23 nisan toreni yapmayacaksin demesine karşi, o toreni yapmasidir. toren akabinde namussuz kopekler evinden, esinin cocugunun yanindan alip sehit etmistir ogretmenimizi.
  yattığın yer nur olsun öğretmenim. benim gibi adını duymamışlara adını hatırlatan öğretmenlere de selam olsun.