şükela:  tümü | bugün
  • sezen aksu 'nun son albümünde * aranjör olarak gördügümüz * müzisyen.

yillaaar sonra gelen edit: ilk entrysi olmusum yillar önce. cok sevindim. simdi birseyler eklenebilir belki: mustafa ceceli, türk pop müzigi denilen yanlis egolar kumkumasi insanciklarla dolu ve dünyanin en girift, zaman zaman kirli yapilanmalarindan birinin icinde isigiyla, yetenegiyle ve safiyetiyle temiz temiz parlayan bir isimdir. uzaktan böyle, ekran arkalarindan, hoparlör deliklerinden akip gelen görüntü, ses, nota her neyse birseyler beni bu sonuca götürdü. unutamam'in klibindeki halleri ve abartidan uzak, samimi tavri ve icten yorumuyla uzun zamandir yapilan en iyi islerden birinin parcasi oldu. dünyanin en güzel sesi ya da en iyi aranjörü olmayabilir ama bu camiada böyle insanlara ihtiyac var diyor ve tanimasam da gözlerinden iyi niyetlerimle öpüyorum. umarim zaman bizi de onu da yaniltmasin.

edit: yanılttı.
  • sezen aksu'ya musallat olmus yeni aranjör. kötü arajör.
    (bkz: ikili delilik)
    (bkz: hükümsüz)
    (bkz: gidemem)

edit: gün itibariyle kendisinin animanin ilk albümü animasal için yardımcı prodüktör olduğunu, fikirleri ile anima'ya destek verdiğini öğrenmiş bulunmaktayım. yardımcı prodüktör neye denir bilemesem de, anima'yla işbirliği içinde olmasına oldukça şaşırdım. acaba hakkını mı yedim diye düşünüyorum. pek emin değilim.
  • ülkemizin güzide genç aranjörlerinden.
    aynı zamanda sezen aksu'ya sahnede de eşlik ediyor.
  • çocukluk arkadaşım; alt komşumdu bir zamanlar ankarada...gitar çalışı, veterinerlik maceraları, kardeşiyle kavgaları bitmezdi hiç...* bir gün yine görüşebilmek dileğiyle diyor, selam ediyorum kendisine...
  • kendisi yorumculuğa da soyunmuştur ve enbe orkestrası eşliğinde unutamam adlı şarkıyı seslendirmiştir ve şarkının videosu müzik kanallarında dönmeye başlamıştır.
  • saclarini kestirmis cok yakisikli olmustur. takım elbise de cok yakismistir.klip ve sarki zaten takdire sayandir*
  • uzun zamandir gormedigim, seneler once yazlikta gitariyla ve sesiyle aksamlarimizi guzellestiren, geleceginin parlak oldugu o zamanlardan belli olan, alinma agliyorsam'i kayahan'dan bile daha guzel soyleyen, bircok enstrumana hukmeden guzel sesli yetenekli muzisyen, aranjor, sanatci, eski arkadas.
  • pırıl pırıl, beyfendi, pür yetenek..
  • o nasıl bir ses,nasıl bir duruş ve efendiliktir öyle dedirten,huzur veren insan.
    ayrıca evet,yakışıklıdır.