1113 entry daha
  • şu an beyaz show'da kulaklarımızı ceceliyen şarkıcı.
  • dişlerinde bir anormallik olan sarkici.
  • an itbariyle beyaz show’da kick box yapmaya çalışarak kanımca rezil olan kişidir. o nasıl estetikten yoksun bir vücut hareketleri bütünüdür öyle gözlerim kanıyor
  • karısını aldatan ama bir o kadarda dindardır.(ama aldatmak ona göre günah değil). arada bir devlet büyüklerine yalakalık yapan şarkıcı.
  • saclarini görmemle birlikte, ne koymuş lan o kafasına dedirten ne olduğu belirsiz, gereksiz kişi.
  • kumandanın pili bitmiş. mecbur dinledim. alçak varta. 1 dk daha dayanamadın.

(bkz: gerçek detone budur)
  • ilk çıktığı zamanlar çok secerdim ve konserlerine giderdim. ama artık görünce direk zaplıyorum kanalı. beyaz şovu izleyeyim dedim bi baktım bu hemen değiştirdim. saç ektirmiş ama çok itici ve yapay olmuş. anladık saçlar seyrekleşti ektirmek istedin de niye çim adama benzemeye çalışıyosun. bukadar sık ekmeyin şunu sayın doktorlar çok yapay. neyse ceceliden bukadar soğumamın diğer nedeni de inancını reklam olarak kullanması ve eşini sosyetik biriyle aldatması. çoluğun çocuğun var sevgin bittiyse ayrıl. sorsan müslüman hakka girmez. bizde yedik. ben birinden soğursam bidaha ısınmam. yalnız olmadığımı da görüyorum. kendi kendini bitirdin.
345 entry daha
hesabın var mı? giriş yap