şükela:  tümü | bugün
3975 entry daha
 • maçlar oynanmasın diye yalvardığını söyleyen zat..bakalım nasıl yalvarmış izleyelim..

  https://twitter.com/…tatus/1242808394815344641?s=20
 • siyasi görüşü veya kendisine muhalif olan liselilerin tavırları zerre umrumda değil. galatasaray'ı uefa kıskacindan cıkartıp ekonomik düzlüğe kavuşturduğu için gözümde apayrı bir değere sahiptir.en basarılı başkan diyebileceğimiz faruk sürenden sonra gözümüz başkan gördü sayesinde.
 • cik cik tinercik fancıklarının en fazla kıskandığı 2 kulüpten birinin başkanı.

  2 büyüklerden birinin başkanı.
 • çok fena yalvarmış gerçekten.
  yalancılığı, kaypaklığı ve oportünistliği ile, galatasaraylı ortalamasıdır.
 • o kadar çekemiyorlar ki kendisini, ısrarla demeçleri üzerinden vurulmaya çalışılıyor. hayır nesini anlamadınız, anlama sorununuz mu var? madem "oynamaya müsait ve oynanacak" dendi, seyircili oynanması için şartları hazırladı. he yok madem "seyircisiz oynanacak" dendi, "bu şartlarda oynanmasın" dedi. bu gelişmeler ışığında haksız mıydı? tff'nin söylediği ve yaptığı şeyler çelişkiliyken ihale mustafa cengiz'e mi kaldı? hadi canım hadi, insanlar sizinle uğraşmak bile istemiyor artık. gidin tff'ye ağlayın, belki bir dahakine kendisine ceza falan verirler de haklılığı gözler önüne gelmez.
 • galatasaray taraftarindan korkup, mac ertelenmesin seyircisiz oynansin diyen dallamalarin saldirdigi baskan.

  akillari sira bu korkakliklarini mustafa cengiz'e fatura etmeye calisiyorlar ama yagma yok tarih galatasaray taraftarindan korkmanizi ve organize bir sekilde 1 hafta boyunca seyircisiz olsun cabalarinizi yazacak.
 • bu adam rastgele laf etmez..
  5. kol dan bahsediyor
  tüm sporseverler dikkatli olun..
  bu ülkeyi zayıflatıp, kaosa sürüklemek için, mezhep kışkırtması kadar tehlikeli spor camiaları üzerinden ulusu birbirine düşürmek..
  şimdı mustafa cengiz in söylemine saldıracakları izleyin derim.

  mustafa cengiz:
  ..."neden bu kadar acımasızsınız. bu nefret bu kin niye? neden camialar üzerinden toplumu ayrıştırmaya çalıştırıyorsunuz? 5. kol gibi çalışanların tuzağına düşmeyin. bu ülkenin birliğini, beraberliğini, kardeşliğini puan adına yok etmeyin."...

  https://www.galatasaray.org/…dair-aciklamalar/46538
 • önceden de saçma açıklamaları oluyordu ama şu koronavirüs konusunda ne zaman ağzını açsa skandal açıklamalar yapıyor.

  aykut kocaman sinsiliği var bu adamda. tam bir şark kurnazı.
 • test sonuçları negatif çıkan galatasaray başkanı. ben bir test de ekşisözlük yazarlarına yapmak istiyorum. gayet basit bir test.

  eğer mustafa cengiz’in covid19 test sonucunun negatif çıkması sizi üzüyorsa galatasaray’ın başarıları altında ezilmiş kompleksli bir yavşak olma sonucunuz pozitif çıkmıştır, tedavi olun.

  sevinenler ya da herhangi bir şey hissetmeyenler üstüne alınmasın.
 • ulan adam videosunu paylaşmış işte resmen 50 bin kişiyi oraya toplamak istiyoruz demiş hala gelmiş burda adamı savunuyor bu suriyeliler. yahu sizde arlanma utanma yok mu yaradan aşkına. adam bir oyun bir maç için binlerce insanın sağlığını riske atabilecek kadar düşmüş gelip ondan da fazla alçalmaya utanmıyor musunuz? aileniz sevdikleriniz bu kadar mı değersiz pes
27 entry daha