şükela:  tümü | bugün
  • büyüksün be başkan. arda kararı için teşekkür ederim.
  • fatih terim haddini aşıyor çünkü eğitimi yetersiz.
    sayın başkan mustafa cengiz haddini aşanı çizgisine çekmek zorundasın, gereğini yapmalısın.
  • galatasaray’ın menfaatlerini düşünen başkan, arda kararı için kendisini kutluyorum
  • haber sızdırdı diye suçlanıyorlar ama fatih terim yönetimden habersiz arda ile anlaşıp arda gelsin lobisi yaparken tv de eski oyuncular arda ve terim güzellemesi yaparken iyiydi. paratoru 540 yıllık bu camiayı geçmişte herkesin bildiği adam dövmek, ırkçılık vs gibi olaylarla kirletmiş kişiyi savunanların ondan hiç bir farkı yok.
  • işte budur. bize siyasilerden emir alanlar değil, taraftardan emir alan adamlar lazım. mustafa başkan da tam olarak böyle bir adam. arda denen barzoyu veto ederek hepimizin gönlünü kazandı. bakmayın ultraslan denilen sikik oluşumun açıklamalarına, galatasaray taraftarının bu bayrampaşalı futbol teröristini istemediği gayet açıktı.

fatih terim ısrarla yönetimle arasında sorun olduğunu göstermeye çalışıyor kamuoyuna. neden böyle bir şey yapıyor cidden anlamıyorum. değer mi götü boklu bir arda için. istediğin kadar başarısız ol bu kulüpte hoca sonuna kadar kredin var senin. ancak istirham ediyorum şöyle ali cengiz oyunlarıyla çıkma karşımıza. bırak seni hep kupalarla hatırlayalım biz.
  • galatasaray son 15 yıldaki en iyi başkanıdır kendisi. bunda fatih hocanın da katkısı vardır. geçen seneki forvet fiyaskosu dışında hatasını görmediğimdir.
  • arda konusu sorulduğunda verdiği cevap ''siyaseti karıştırmamak lazım'' minvalinde bir şey olmuştur.

buradan anlamalıyız ki olaylar otoritenin arda'yı gs'ye getirtmek istemesiyle başladı.
    bunun için de arda'ya dediler ki önce terim'le aranı düzelt. o da elini öptü.
    terim ise kendisine biat edeni yalnız bırakmayacağını göstermek için arda'yı istediğini söyledi.
    yönetim ise taraftarın gözünde terim'e karşı bir pozisyon almamak için 'bize ulaşmış bir istek yok' dedi.

terim ise yönetimin neden böyle söylediğini biliyor. ama bu şekilde aksettirilmesini istemiyor.
    'ben söyledim, başkan almadı' şeklinde bilinmesi gerekiyor hoca için.
    1-öncelikle kendisinin elini öpmüş bir oyuncuyu kendisi istemesine rağmen yönetim almadı denmesi lazım. yoksa ilerleyen yıllarda terim'e biat etmenin bir yararı olmayacağı fikri oluşabilir.
    2-yarın bir gün başarı gelmezse buna bir bahane olur.
    3-mali olarak zora sokacak bu transfer terim'in isteyeceği başka oyuncuların alınmasına engel olur. bu da yine istenilen oyuncuların alınmaması bahanesini güçlendirmeye yarar.
    4-zaten ekonomik olarak zor durumdaki takımdan 2 şampiyonluk yaşadığı halde olarak kovulursa tam bir kahraman olur. gittikten sonra takım şampiyon olamazsa terim'i kovan yönetim suçlu olur. hem de 5 yıllık sözleşmenin parası da üzerine cila.
    5-ilerleyen yıllarda da taraftarın tekrar isteyeceği teknik direktör kendisi olacak tabi bu durumda. sonra hop dön başa.

terim efsanemizdir. ama bu konuda takımı değil kendini düşünüyor.

herkesi mustafa cengiz başkan'a tam destek vermeye davet ediyorum.

edit: 5.madde eklemesi
  • arda için başkana laf atanlar var, inanılır gibi değil. muhtemelen de 13-17 yaş arası ergenlerdir.
  • kendisinin yerinde olsam patron kim gosterir elemanima haddini bildirirdim.yalniz dikkat et basganim karsindaki sicili bozuk damatlarini da yanina alip mekan basiyor sirada ki yer senin ofisin olmasin*
  • başkan olduğu günden beri çok iyi işler yapan galatasaray başkanı. sadece yönetim içinden medyaya malzeme veren kişilerin önüne geçsin yeter.

ek tanım: arda konusunda sonuna kadar haklı olan galatasaray başkanı.