• 1905 liralık sözleşmeler yapan kulübün başkanı.

hakkında başka söze gerek yok.
  • ciddi bir ameliyat sonrası psikolojik olarak hiçbir sorunu olmadığını gördüğüm başkan.

ama sağlık ne acayip bir şey. öncesi ve sonrası arasında görüntü olarak çok ciddi fark var.
  • haline bakıyorum geçmiş olsun diyeceğim ama hala utanmadan yalan söylüyor.
  • şükür böyle bir başkanımız olduğuna
  • buyuk baskandir. turk futbolu icin bir sanstir.
  • limit konusunda çok doğru konuşan kişi.

mustafa cengiz: siz bir futbolcuya 2-3 kat para ödeyip sonra 'bana ceza veremezsiniz' diyemezsiniz."

mustafa cengiz: "başkalarının anlaştığı genç çocukları, 2-3 kat daha fazla para verip, transfer edip, sonra da 'limitless' yazamazsın!"
  • fenerbahçe birini isterse onu alır cümlesine cevaben:
    "futbolcu önce galatasaraya gelir. bizimle anlaşamazsa diğer kulüplere iki üç katı fiyatına gider. galatasaray türk futbolunun kıblesidir. " demiştir.
  • hastalığı geçsin inşallah biran önce sağlığına kavuşsun ama... ya sen 1905 tllik sözleşme yapan, yıllardır her avrupa maçından önce lig maçlarını istisnasız kendi sahanda oynayan, her türlü kıyak çekilen kulübün başkanısın. hala daha fenerbahçe ile uğraşmaya çalışıyosun. açın okuyun mustafa cengizin gs başkanı olarak verdiği tüm röportajları, yaptığı konuşmaları hepsini inceleyin adam yüzde doksanında fenerbahçe lafı geçirmeden, aklınca fenere laf sokmaya çalışmadan konuşma yapamıyor.lan bu nasıl bi komplekstir? allah akıl fikir versin ne diyeyim.
  • başkan bu durumu seneye hatırlatırla yalnız. burada sadece durum fenerbahçe değil. babel'e ,falcao'ya, belhanda'ya verilen paralar ile seneye limiti geçeceksin. banka üstüne kapanacak. hiç öyle devlet yardım eder, düzen değişir diye düşünmesin. amaç kulüplere sahip olup başkalarına satmak. kavga herkesin. şu an ayrılık değil birleşme vakti. şu an taraftar gazı alma değil aklı selim düşünme vakti.
  • laf sokarken bile nezaketi elinden bırakmayan alfa başkan.
hesabın var mı? giriş yap