şükela:  tümü | bugün
 • 4 kişinin katıldığı toplantıyı basına sızdırarak geçmişten hiç ders alınmadığını gösteren yönetim.
 • bu sezon için henüz adam gibi transfer yapamamış yönetim.

  yine son günlere kalarak 2. diagne faciası yaşatırlarsa hiç şaşırmam.

  orta saha bomboş, rakipler yaşlı da olsa birçok transfer yaparken bizimkiler bir haldun üstünel etmiyor.
 • başkan çok ağır bir hastalık geçirdi ona rağmen çabasına saygı duyuyorum, iyi niyetinde de şüphem yok. fakat finansal anlamdaki kıpırdanma dışında maalesef elle tutulur bir performansı yok, 2 süper lig şampiyonluğu dursun özbek’in kurduğu kadro ve terim sayesinde geldi. diğer branşlarda da başarılı değiliz.

  *futbol takımına her sene bok gibi forma çıkıyor kulübe destek olmak istiyoruz ama para vermeye değecek ürünler yok.

  *her sene göğüs sponsoru değişiyor. galatasaray gibi bir markaya uzun vadeli bir sponsor bile bulamadılar 3 yıldır.

  *gs adası halen atıl bir şekilde duruyor, başkan ve ekibi adanın durumundan haberdar bile olmayabilir.

  *futbol takımına doğru düzgün transfer yapılmıyor. para yok deniyor, o koltukta oturuyorsanız transfer için bir şekilde bütçe yaratmanız gerekiyor eğer bunun için bir çözümünüz yoksa o koltukta da oturmayın bir zahmet.

  başkan ve yönetimiyle ilgili aklıma gelen eleştiriler bunlar.açıkçası bu sezondan da bir beklentim yok, sezon sonu başkanın istifa etmesini ve yeniden aday olmamasını rica ediyorum. sağlığıyla ilgilensin biraz, ailesiyle vakit geçirsin.
 • fenerbahçeli taraftarların beğendiği yönetimdir.

  falco transferi gerçekleşmeden fotoğrafların basına sızdığı gün istifa etmesi gerekirdi.
 • tek özelliği dursun özbek olmaması olan mustafa cengiz'in sergilediği yönetim. ne kadar iş bilmez olduğunu kaçıncı kez ispatlamaları gerekiyor?
 • fatih terim’e sahip çıkmayan yönetim. kardeşim hoca belli ki kallavi bir ceza yiyecek. çıkıp neden hocayı savunmuyorsunuz? eyyam yapan, işine geldiğinde görüp işine gelmediğinde görmeyen, hak yiyen ve ligin kaderini tayin eden hakemlere hoca az bile söylemiş. hocanın saha kenarında hakemle dalaşmasının tek sebebi mustafa cengiz ve yönetiminin hocayı her fırtınada yalnız bırakmasıdır. bu yönetim camiayı ve takımı adam gibi sahiplense fatih terim’in çıkıp kulübün haklarını savunmasına gerek kalmayacak ama nerdeeee. biri aman hükümetle aram bozulmasın der öteki dur ben twitter’dan çok sert konuşacam der beriki masal anlatır. dünkü göztepe maçında galibiyet aldığımıza göre albayrak kameraların önüne çıkmıştır muhakkak. biliyorsunuz yenilgi oldu mu vınnn ama galibiyet oldu mı allahıma şüçürler olsın.

  çakma filozof ana avrat sövdü de ne ceza aldı? geçen hafta kenardan sahaya dalmamak için kendini zor tutan x hoca ne ceza aldı? bunlara ceza yoksa hocaya da veremezsiniz diye niye çıkıp konuşmuyor bu yönetim? bu kadar mı yönetemiyorsunuz? hocanın kaç maç ceza alacağı şeytanın inisiyatifine kaldıysa ve koca camiadan tek bir kişi çıkıp bile hoop birader sen kimsin de dosyası önüne geliyor diyemiyorsa kulübü kapatın gitsin.

  sizi çok savundum ama görüyorum ki tek olayınız aman dursun olmasın da kim olursa olsunmuş. ve yine görüyorum ki hocayı gönderecek gücünüz ve cesaretiniz yok da belki hoca sıkılır da istifa eder diye düşünüyorsunuz. bilin ki o istifa ettiği an bir saniye bile orada duramazsınız.
 • acilen gitmesi gereken yönetim. fatih terim'in yalnız olması tesadüf falan değil resmen galatasaray yalnızlaştırıldı son 2 yıldır. bir sike yaradıkları yok.
 • sadece adı kayyum değil bu yönetimin, davranış biçimi tamamen bunu gösterir biçimde!
  saraydan çıkmayan apo, ihale kovalayan mustafa'dan ne bekliyorsunuz allah aşkına!

  fenerbahçe lehine ne kadar iş varsa yapar bu insanlar, bunu görmek bu kadar zor mu yani?
  yeter ki cb emretsin, yapamayacakları şey yok!
 • beşik ve akfener hakemler ve federasyon tarafından bu kadar kollanırken çıkıp masaya yumruğu vuramayan aciz bir yönetimidir.

hesabın var mı? giriş yap