şükela:  tümü | bugün
  • kulübün haklarını yeterince savunamayan yönetim.
  • 4 kişinin katıldığı toplantıyı basına sızdırarak geçmişten hiç ders alınmadığını gösteren yönetim.
  • bu sezon için henüz adam gibi transfer yapamamış yönetim.

yine son günlere kalarak 2. diagne faciası yaşatırlarsa hiç şaşırmam.

orta saha bomboş, rakipler yaşlı da olsa birçok transfer yaparken bizimkiler bir haldun üstünel etmiyor.
  • başkan çok ağır bir hastalık geçirdi ona rağmen çabasına saygı duyuyorum, iyi niyetinde de şüphem yok. fakat finansal anlamdaki kıpırdanma dışında maalesef elle tutulur bir performansı yok, 2 süper lig şampiyonluğu dursun özbek’in kurduğu kadro ve terim sayesinde geldi. diğer branşlarda da başarılı değiliz.

*futbol takımına her sene bok gibi forma çıkıyor kulübe destek olmak istiyoruz ama para vermeye değecek ürünler yok.

*her sene göğüs sponsoru değişiyor. galatasaray gibi bir markaya uzun vadeli bir sponsor bile bulamadılar 3 yıldır.

*gs adası halen atıl bir şekilde duruyor, başkan ve ekibi adanın durumundan haberdar bile olmayabilir.

*futbol takımına doğru düzgün transfer yapılmıyor. para yok deniyor, o koltukta oturuyorsanız transfer için bir şekilde bütçe yaratmanız gerekiyor eğer bunun için bir çözümünüz yoksa o koltukta da oturmayın bir zahmet.

başkan ve yönetimiyle ilgili aklıma gelen eleştiriler bunlar.açıkçası bu sezondan da bir beklentim yok, sezon sonu başkanın istifa etmesini ve yeniden aday olmamasını rica ediyorum. sağlığıyla ilgilensin biraz, ailesiyle vakit geçirsin.
  • fenerbahçeli taraftarların beğendiği yönetimdir.

falco transferi gerçekleşmeden fotoğrafların basına sızdığı gün istifa etmesi gerekirdi.
  • tek özelliği dursun özbek olmaması olan mustafa cengiz'in sergilediği yönetim. ne kadar iş bilmez olduğunu kaçıncı kez ispatlamaları gerekiyor?