• valla sadece ufacık bir götüm kaldı. onu da cinsel yönelimim sebebi ile veremiyorum kusura bakmasın devletimiz.
  • millet devlete her aldığı üründe vergi vererek zaten hayatta olduğu süre boyunca destek oluyor. daha napalım lan
  • vergileri silinen onca milyarderden istesinler yardımı. milletin götünde bir donu kaldı, onu da alın rahatlayın amk.

edit : allah'tan adı ali değil.

(bkz: ali cengiz)
  • ya başkan seni seviyorum ama yarrak yarrak konuşma allahını seversen...

neye destek olacak lan bu millet daha tüm dünyadaki en yüksek vergi oranları dar gelirlinin yakasında, orta direk diye bişey kalmamış, ekmekten tut benzine kadar her bokta astronomik vergiler burada, zorunlu askerlik adı altında gençlerin hayatının en kritik dönemini sikip atan uygulamalar burada, yüksek sosyal güvenlik ödemeleri burada, emeklilik dediğin bok bir hayal, ortalama ömür emsal ülkeler arasında en düşük... neyine destek olacağız lan!

çok yersiz açıklama yapıyorsun başkan... hele hele senin en önemli değerin sayılabilecek hocan hasta iken, en sempatik yöneticin hasta iken çok yersiz açıklama yapıyorsun... iyisin hoşsun ama lafını tart...

neye destek olacak bu insanlar, paşazadeler daha iyi sömürsün, daha zengin olsun diye mi destek olsun, şu ülkede kimse işini yapmıyor, vatandaşı düşünen yok... bari sen işini yap! hocaya çektiğin ayar gibi, hoca hocalığını yapacaksa sen de spor kulübü başkanlığını yap boş da yapma...
  • devlet vatandaşı için vardır, vatandaş devleti ayakta tutmak için çalışmaz. böyle tiplerin şakşakçısı olun siz daha.
  • devlete şirin görünüp şampiyonluk hesapları yapmak.
  • yıllardır devlete vermediğimiz bir kulak arkamız kaldı zaten. en kötü zamanda bile devlet millete destek olmayacaksa yine milletten destek bekleyecekse komple ülkenin kepenklerini indirelim.
  • biz vermesek de maaşımızın 1/4 oranında senelerdir "seve seve" aldığı destektir.

daha dönüşünü göremedik.
  • bir galatasarayli olarak kendisine hassiktir efendim diyorum.
  • devlet insanların ihtiyacı sonunda meydana gelen tüzel kişiliktir. vatandaş devlet için değil; devlet vatandaş içindir. kazandığınız haram zıkkım olsun hala devlet adı altında kendilerini kurtarma derdindeler.
hesabın var mı? giriş yap