şükela:  tümü | bugün
 • a spor kanalında spikerlik yapan konyalı ve tam bir konyaspor taraftarı güzel insan. adam gibi adam, ne de güzel özetlemiş konya ve konyaspor sevgisini kendince. adamsın adam! istanbul takımı sevdalılarına da örnek olsun bu adam.

  https://mobile.twitter.com/…atus/606150178920382464

  https://mobile.twitter.com/…atus/606160569947832320

  https://mobile.twitter.com/…atus/606143328552427520
 • a haber'in spor bültenlerinin ekran yüzüyken beraberinde a spor'un da doğal olarak çalışanı olmuş isim.

  bünyesinde bulunduğu yandaş kurumun her türlü hukuksuz, sefil, pespaye, rezil ve ibretlik yayınlarına rağmen, belki de spor departmanında yer almasından mana sözkonusu kire bulaşmamış spikerlerden biridir göksu. a haber/a spor kanallarının kamera önü ve kamera arkası bütün spor servisi çalışanlarındaki saygın duruş mustafa göksu tarafından da sahipleniliyor. akp üzerinden kendisine ve ekibine çok saydırmak isterdim ama yiğidi öldür hakkını yeme, işini iyi yapıyor ve ekrana da çok yakışıyor. umarım tez zamanda o foseptikten kurtulur arkadaşlarıyla birlikte.
 • a spor'un sempatik ve başarılı spiker-sunucusu. çalıştığı kurumun sevimsizliğine rağmen ilk bakışta bile olumsuz bir hava oluşmuyor bende kendisine karşı. bir de iki-üç gündür dikkat ediyorum son sayfa'yı kapatırken ağlıyor adam bildiğin. ''hayat devam ediyor'' minvalinde konuşma yapıyor bir de. arkada çalan nostaljik şarkılarla mı alakalı yoksa bir derdi mi var anlamadım. seviyoruz kendisini.
 • demin uğur karakullukçu'yla yaptığı sohbette 1985'de bizim evde televizyon yoktu komşuda izlerdik deyince uğur'un güldüğü kardeşim.

  uğurcuğum o dönemleri yaşamadın, daha doğmamıştın da, yaşın yetmiyor öyle komik şeyler değil bunlar mustafa'da hafiften mahçuplaştı.

  o yıllarda bizim de siyah-beyaz tv'miz vardı renkli tv zenginlik ibaresiydi. ilk renkli tv mizi aldığımız yıl muhtemelen uğur'un doğduğu zamana denk gelir. çoğu kişinin ya televizyonu yoktu ya da olanın da siyah beyazdı. mustafa göksu kardeşiminde görünen o ki durumları iyi değilmiş.

  yeni kuşak bilmez bunları bu tip şeyler ancak komik gelir böyle. mustafa kardeşimde bunlar hiç utanılacak, mahçupluğa neden olacak şeyler değil bi daha senden ufak biri de böyle hahah sizin tv yok muydu o zamanlar derse yoktu amk sanane de direkt öpüyorum :)
 • yandas ve kalitesiz bir kanal icin fazla iyi (insan) gorunumlu spiker...
 • setenay ile birlikte aspor'daki ender güzel insanlardan.
 • 30 kasım 2016 galatasaray elazığspor maçı'nı sunan, ilk yarı boyunca, haaağmit , haaağmit* diyerek kulaklarımı tırmalayan spiker.