şükela:  tümü | bugün
 • a spor'un sempatik ve başarılı spiker-sunucusu. çalıştığı kurumun sevimsizliğine rağmen ilk bakışta bile olumsuz bir hava oluşmuyor bende kendisine karşı. bir de iki-üç gündür dikkat ediyorum son sayfa'yı kapatırken ağlıyor adam bildiğin. ''hayat devam ediyor'' minvalinde konuşma yapıyor bir de. arkada çalan nostaljik şarkılarla mı alakalı yoksa bir derdi mi var anlamadım. seviyoruz kendisini.
 • yandas ve kalitesiz bir kanal icin fazla iyi (insan) gorunumlu spiker...
 • setenay ile birlikte aspor'daki ender güzel insanlardan.
 • 30 kasım 2016 galatasaray elazığspor maçı'nı sunan, ilk yarı boyunca, haaağmit , haaağmit* diyerek kulaklarımı tırmalayan spiker.
 • aspor'un en sempatik adamlarından birisi. uğur karakullukçu'nun bizim evde televizyon yoktu dediği zaman gülmesinin acısını her programda yae sen harçlığınla kombine almış insansın diyerek çıkarmaktadır. adam gibi adamsın mustafa. evet.
 • bunu richard kind a benzeten bir tek ben miyim?
 • bu gece yayınında "fm de beni yenmek için 1 - 2 sene oynaman, öyle gelmen lazım" diyen uğur karakullukçu'ya, "biz kısa zamanda büyük işler yaparız, mustafa kemal atatürk " diyerek beni şaşırtmış sunucudur çalıştığı kanal nedeniyle. bir kaç defa daha gördüm aspor da böyle atatürk sözleri ama biraz da seçim çalışması olarak geliyor bana.
 • severiz kendilerini, düzgün insan olduğu her halinden belli.

  lakin bir eleştiri getirmek isterim kendisine, muhtemelen burayı okuyordur. son sayfa programında özellikle 'hadi hızlanalım' dediği son 1 saatte, (bazen son 1.30 saatte) karakullukçu veya domaç artık hangisi varsa konuşmaya başladığında 'uzatma da sonraki soruya geçelim' ifadesi ekrana olumsuz yansıyor. anlıyorum bir çok tweet-video geliyor ve hepsine yer vermek istiyor ama karşındaki konuk konuyu ele alıp yardırmaya başladığında 3-4 cümle ile kısıtlamak izleyene keyif vermiyor.

  normalde son 5-10, bilemedin 15 dk kala 'süremiz azalıyor' denir ama bu abimiz son 30-40 dk kala bu moda giriyor ve koştur koştur gidiyor program.

  evet buraya kadar okudun mustafa göksu, eğer bu eleştiriyi benden başka yapan yoksa hepsini salla gitsin. adamsın sen.
 • her seyiyle karizma ve isini de cok duzgun yapiyor. ayrica insanlara yaklasimlari da harika. boyle olmasa bu saatlerde son sayfa programini kacirmadan izliyor olmazdim.
 • bu adami ben de begeniyorum, iyi de yapiyor isini, yalniz lutfen birazcik ingilizce diksiyonu ogrensin. bugun chris paul'u alan rockets cumlesini soylemeye calisirken sirf a harfi buyuk diye alan kelimesini ingilizce okumaya kalkti, uzuldum baya. ki bu ilk degil, defalarca buna benzer hatalar yapti/yapiyor.

  ogrenmenin yasi yok sonucta, biraz bu noktaya da egilirse gercekten eksigi kalmayacak moderatorluk konusunda.

  burayi okur zannediyorum, umarim dedigimi yanlis anlamaz. piyasada tonla sacmasapan yorumcu/moderator var cunku, yapici bir elestiri olarak alsin bunu.

  saygilar.