şükela:  tümü | bugün
 • şair, yazar, öğretmen.

  "...bir adım kalmış geriye
  homurtusu dalganın ve gürültüsü bır çocuk türküsü denizin
  çırılçıplak ve anadan üryan soyunmuş ta ki başladığım yerde bıle değilim
  adım kalmış geriye, adımlarımdan arta kalmış yorgunluklarımla bitkin
  son sayfasındayım, yitip gitmiş bir şiirin!
  bir adım kalmış geride hepsi rüya hepsi hayalmiş
  kokusu, rengi bile değişmiş denizin!"
 • ekonomi uzmanı, en kritik anlarda yatırımcıları ipten alan adam, adam gibi adam mustafa kamar.

  takip için : burdan devam edin.
 • borsacı.
  kendisinin değişik bir tarzı var.
  ne zaman endeks bir iki haftada %5 ve üstü eksi olursa çıkar piyasaya, hisse ve endeks bazlı yukarıdaki hedefleri sıralar ve küçük yatırımcıya moral verir.
  sert düzeltmelerin de biteceğini ve piyasaların uzun vadede hep boğa olduğunun bilincinde olarak yapmaktadır bunu.
  birkaç banka ve holding hissesi dışında konuşmaz, kağıt pazarlamaz.
  iyi niyetli bir insandır kanımca.
  tek eksiği: nerede alınması gerektiğini söylüyor ama nerede satılması gerektiğini pek söylemiyor.
  hep al hep al, nereye kadar kardeş?*
  arada bir belirli oranda nakite geçilmesini yazıyor ama o ifadeler de muallak biraz.
  ben yatırımlarımı onun söyledikleri ışığında yapmıyorum ama fena da bulmuyorum. en azından sizi sürekli işleme sokup batıran analistlerden iyidir.
 • borsa duayeni, kompedanı. kendisinin gerçekten iyi niyetli olduğuna inanıyorum. yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum eğer param olaydı ve bu adama göre pozisyon almış olaydım yeminle zengin olmuştum. borsa dip dip yaparken adam olabilecek en dip rakamı veriyor ve ordan geri dönüyordu kaç kez şahit oldum buna. en son rusya krizi ve aşağı dalışlarda isterse atom bombası düşsün diyerek iddialı bir açıklama yapmıştı bir orda şaşırmıştım. dün bir daha resim paylaşacağım geyik yapacağım artık bir şey paylaşmayacağım diyerek takipçilerine tepki mahiyetinde borsa paylaşımlarına ara vereceğini açıkladı.
  şimdiye dek paylaşımlarında öngörülerinde tamamen haklı çıktığı için tebriki hak ediyor. ve keşke paylaşımlarına devam etse diyroum. pireye kızıp yorgan yakma hocam... hatta elime biraz para geçsin ondan sonra yazmaya başlasan da olur.
 • iyi niyetli oldugunu farz ediyorum, herhalde yanlis zamanda pozisyon aldik. bana maliyeti 2 haneli rakamlari gecti ama ozgur irade tabi.
 • roberto bravo'nun sahibi hacı abi.
 • kendi aramızda "reyiz" diye bahsettiğimiz borsa psikopatı. şimdiye dek hedeflerinin gelmediğini görmedik.
 • adam efsane olma yolunda hızla ilerleyen bir karakter. rus savaş uçağı düşürülmesi, hendek savaşı, milyonlarca mülteci, 15 temmuz darbe teşebbüsü ve suriye savaşı gibi bir tarihi süreçten geçerken ülkenin en önemli göstergesi olan bisti ayakta tutan adam olarak bence tarihe geçmeli. ve bistin önüne heykeli dikilmeli.

  geçenlerde 2006 dan sonra tövbe ettim, maneviyata yöneldim 6 ay dağda yaşadım, 3 ay kağıt topladım nefsimi terbiye için diye özel şeyler yazdı, filmi yapılmalık bir karakter her şekilde.

  not; az param olduğundan spekulatif kağıtlarda takılıyorum kendisinden dirhem faydalanamadım(yani borsanın batmadığı özgüvenini veriyor bu guveni kardan saymıyrum çünkü her insan gibi nankörüm) ama genel olarak borsaya geneleksel çakallara yaklaşımını takir ediyorum.
 • testere sever.
  hepiniz batacaksınız.