• hıyarın teki
  • komik adam
    yukarıda övgünüzü gerçek sanacak arkadaşlar olabilir beyler bu adam kelimenin tam anlamıyla taşak geçiyor. yani biraz haline tavrına bakın adam sadece ego mastürbasyonu yapıyor.
    hiçbir şey bilmediği gibi bir şeyler bildiğini hatta bisti doları etkileyecek kadar parayı yönettiği gibi bir algı oluşturuyor.
    yıllar içinde toplumun ezik bir bireyi olmuş giydiği markamsı tshirtlerle yapmaya çalıştığı vücut (kısa boylu olduğundan hemencik şişmiş kaslarını gösterir hep) ile bu arkadaş genelde konuşmadan az cümle kullanarak bir şeyler anlatmaya çalışıyor ne zaman konuşsa o bastıramadığı aksanı ortaya çıkıyor. zaten cümlelerinde bir anlam bütünlüğü olmadığından genelde de ben söyledim zaten diyor. adam spiderman e emir verdim falan diyor olm bu herif neyin kafasını yaşıyorsa siz yaşamayın süzme salak olmayın bu adamın dediklerine göre pozisyon almayın.
    bir buçuk yıl öncesinde bist için 135.000 hedefi vermişti düşünün artık.
  • borsa duayeni, kompedanı. kendisinin gerçekten iyi niyetli olduğuna inanıyorum. yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum eğer param olaydı ve bu adama göre pozisyon almış olaydım yeminle zengin olmuştum. borsa dip dip yaparken adam olabilecek en dip rakamı veriyor ve ordan geri dönüyordu kaç kez şahit oldum buna. en son rusya krizi ve aşağı dalışlarda isterse atom bombası düşsün diyerek iddialı bir açıklama yapmıştı bir orda şaşırmıştım. dün bir daha resim paylaşacağım geyik yapacağım artık bir şey paylaşmayacağım diyerek takipçilerine tepki mahiyetinde borsa paylaşımlarına ara vereceğini açıkladı.
    şimdiye dek paylaşımlarında öngörülerinde tamamen haklı çıktığı için tebriki hak ediyor. ve keşke paylaşımlarına devam etse diyroum. pireye kızıp yorgan yakma hocam... hatta elime biraz para geçsin ondan sonra yazmaya başlasan da olur.
  • roberto bravo'nun sahibi hacı abi.
  • ekonomi uzmanı, en kritik anlarda yatırımcıları ipten alan adam, adam gibi adam mustafa kamar.

takip için : burdan devam edin.
  • lifestyle yıllarından beri takip ettiğim borsa ve piyasa üstadı. parayla satın alamayacağınız bilgileri ve yorumları instagram ve twitterda karşılıksız paylaşır. net ve anlaşılır yorumlar yapar ve yüzde 99 gerçekleşir. ama borsa,dolar, vs. hangi fiyata gelirse gelsin herkesin batacağına inanır, çünkü insanoğlunun zaafları vardır. "inanacaksınız".
  • bir sekilde twitter'da gordugum ve takip etmeye basladigim borsaci kisilik. 15 temmuz sonrasi endeks icin verdigi hedeflere oyle ya da boyle ulasildigi icin surekli sekilde bunu hatirlatma ihtiyaci hissediyor. teknik ya da temel analizden ziyade turkiye sartlarina uygun olarak derin olamayan bir piyasada calisacak olan manipulatif operasyonlari takip ediyor gibi geliyor bana. takipcisi ve seveni coktur ama sapka gozluk kombinasyonu ile fazlasiyla kendine hayranmis gibi bir izlenim birakiyor.
  • borsanın "b"sini bile bilmeyen, zerresinden anlamayan bir garip adam. yahu adam fon yönettiğini iddia ediyor, ama bir tane matriks ya da o ayarda bir programla çizilmiş grafiğini görmedim. hadi temel analiz desen, onu da doğru düzgün anlatmıyor. esasen egosunu "borsacılık" oynayarak tatmin ediyor.

burada kendisi hakkında övgü dolu sözleri okuyunca gerçekten şaşırdım. zira hiç bir şeyin beğenilmedigi bu mecrada bu kadar atmasyon bir adam hakkında böyle övgü dolu şeyler yazılmış.

borsacılık oynasın sorun değil de, yazdığı yalan dolan analizlere millet inanıp güvenip birikimini yatırıyor. yazıktır..

yukarıda yazar arkadaşın dediğine göre sıçıp sıvayınca ortamı terk etmiş belli ki saçma sapan bahaneler bulup. vallahi güldüm. amerikan borsalarında işlem yapacakmış. yalanını yiyeyim :))

bir de mutlaka dediği çıkıyor denilmiş. yaw böyle bir şey olabilir mi? borsa bir gün 200 bin olacak deyip bunun gerçekleşmesi demek, duran saatin de günde 2 kere doğruyu göstermesi demektir. ki kamasutra dolar düşecek derken arka arkaya rekor kırdı.. adam iddiasından geri adım atmıyormuş.. lan sen çuvalladın atsan ne olur atmasan ne olur. batan battı giden gitti..

vallahi bu adamı takip edip bunun lafına göre hareket edenleri gördükçe çiftlik bank gibi oluşumları doğal buluyorum. ha bak kağıt aldırıp küçük yatırımcıya mal kitleyecek bir adam değil. hem o tarz kağıtlar söylemiyor hem de zaten beceremez :)) fakat egosunu ve hayal dünyasını tatmin ederken başkalarına zarar veriyor.
  • son ınstagram canlı yayınında esmiş gürlemiştir haklı olarak, dolar anlık 12,5 'yi gördü , mustafa kamar açık hedef verdi 10.50 civarlarına tekrar gelecek dedi.
  • son dolar krizi muhabbeti reisi çileden çıkardı, merkez bankasını ve ekonomiyle ilgili kişileri suçladı. borsayla ilgili 130 bin, 150 bin hatta 300, 400 bin rakamlarının gerçekleşeceğini ama herkesin de batmış olacağını söyleyerek artık bistte işlem yapmayacağını amerikan borsalarında işlem yapacağını söyledi. buna sebep şu anda kul hakkı üzerinde kasti hareketler yapıldığı ve bu durumdan para kazanmayı seçmeyeceğini de söyledi. dolarla ilgili olarak 5 yıllık bir düşüş sürecinin başlayacağını falan yine en iddiali şekilde ifade etti... ben yıllardır kendisini takip eden biri olarak bir tutarsızlığını görmüş değilim,borsada kazanmak için kumar vari işlemlere kesinlikle karşı(verdiği rakamlardan dolayı varantlara daldım ve beni yaktı) sonuç odaklı ve kendi paranızla sabırla yatırım yapın diyip duruyor ve dediği rakamlar önünde sonunda da muhakkak gerçeklesiyor ana 6 ay ama 1 yıl.
    bizim piyasayı bırakacak olması iyi olmadı inşallah bir öfke halinde söylemiştir de geri döner kararindan.
hesabın var mı? giriş yap