• eğer yatırım yapılırsa ileride galatasaray için büyük bir kazanç olacak olan, u15 futbolcusu.
  • videolarından yetenekli olduğu net olarak belli, u15 maçı seyretme isteği uyandırdı kendisi. inşallah kazasız belasız a takıma ulaşır. 17-18 yaşında kendisini a takıma koyacak hoca da nasib olur umarım.

a takım sonrası edit : kalbim temizmiş, dualarım kabul oldu :) riekerink beye selam olsun.
  • kalimerhaba turnuvası final maçında izlediğim ve futboluna hayran kaldığım 2002 doğumlu galatasaray alt yapı futbolcusu. ileride galatasaray'a çok hizmetleri olacak bu genç yeteneğin ahanda buraya yazdım. bir de kaptan süleyman vardı onu da çok beğendim.
  • justin bieber'a benziyor bu bebe:))
  • işte bu yüzden riekering diyoruz. normalde bu çocuk unutlur gider, şans verilmez. 24 yaşına gelince belki a takımda oynardı. ama şimdi yetenekli olduğu belli bir çocuk 14 yaşında a takımla idman yapma şansı buluyor. bu ne demek 18 yaşına gelince ilk 11 rahat girebilir demek. abi rikeringe sahip çıkalım lütfen. yoksa ne altyapı ne gelecek ortada zerre bir plan program kalmayacak

https://twitter.com/…aray/status/783964176502906880
  • umut vadeden çocuktur benim için. riekerink yine cımbızla çekti aldı altyapıdan. daha 14 yaşında bir çocuğun idölleri ile, taptığı adamlarla antrenmana çıkması çok büyük bir olay. inşallah beşiktaşlı abinin de dediği gibi, avrupalı abilerinin izinden gidip büyük bir futbolcu olursun ilerde. bunu galatasaray bonservisten para kazanıcak diye değil, şu anadolu topraklarından güzide bir futbolcu yetişmesini istediğimden diyorum.

yolun açık olur inşallah.
  • (bkz: yeni emre mor.) lan diğeri ne ara eskidi?
  • türk futbolu`nun geleceğine damga vuracak denizlili genç yetenek. allah yolunu açık etsin...

bir rivayete göre galatasaray altyapısına 60 lira gibi sembolik bir ücret karşılığında alınmıştır. gerçek futbolsever yazarlar da bu çocuktaki potansiyeli bir sene öncesinden görmüşler; helal olsun.
  • countinho lan bu tipi tam olarak latin oyunculara benzeyen genç kardeşim yolun açık olsun 14 yaşında a takımla idman yapan başka oyuncu duymadım ben türkiye de yetenekli olduğu net kere net hazırlık maçlarına götürülür umarım hatta süre de alır umarım gelecek sene türkiye kupası maçların da görebiliriz
  • (bkz: 8 ekim 2016 levski sofya galatasaray maçı)'nda 88'de sinan gümüş'ün yerine oyuna girmiş ve 4 dakika süre almış 2002 doğumlu 14 yaşındaki genç yetenek.
hesabın var mı? giriş yap