şükela:  tümü | bugün soru sor
 • az önce altınordu - galatasaray 15 yaş altı maçında çok güzel bir gol atan yavru aslan. çocuk yani daha. yeteneğiyle dikkat çekiyor.

  2002 doğumlu daha, küçücük çocuk lan.

  allah yolunu açık etsin.

  https://twitter.com/mustafakap7

  http://www.tff.org/…t.aspx?pageid=30&kisiid=1590955

  https://twitter.com/…oals/status/650614840961171456

  https://www.youtube.com/watch?v=xxi1hvqldx4
 • videolarından yetenekli olduğu net olarak belli, u15 maçı seyretme isteği uyandırdı kendisi. inşallah kazasız belasız a takıma ulaşır. 17-18 yaşında kendisini a takıma koyacak hoca da nasib olur umarım.

  a takım sonrası edit : kalbim temizmiş, dualarım kabul oldu :) riekerink beye selam olsun.
 • şu haliyle selçuk inan'ı kesmesi gereken genç yetenek.
 • kalimerhaba turnuvası final maçında izlediğim ve futboluna hayran kaldığım 2002 doğumlu galatasaray alt yapı futbolcusu. ileride galatasaray'a çok hizmetleri olacak bu genç yeteneğin ahanda buraya yazdım. bir de kaptan süleyman vardı onu da çok beğendim.
 • justin bieber'a benziyor bu bebe:))
 • az önce twitter'a koyduğu bir fotoğrafla türkiye'de bir şeyler başarmak ne kadar zor onları düşündürdü bana.

  çocuk bruma ile fotoğraf koymuş ve "burama" yazmış, altında eşek kadar adamlar küçücük çocukla taşak geçiyor.

  mustafa kardeşim, ben beşiktaşlı bir abin olarak söylüyorum, türkiye'de kendine arda turan dahil kimseyi örnek alma. süper ligde forma giyen hiçbir futbolcuyu, hiçbir takımın taraftarını, hiçbir teknik adamı dikkate alma. yalnızca futbolculuk kariyerinde değil, genel kültür bakımından da vizyonun hep avrupalı insanlar, topluluklar olsun. burada insanları dinlediğin sürece hep dibe çekildiğini umarım erken yaşlarda fark edersin. ben de umarım yıllar sonra bu entryi "başardın mustafa" diye editlerim. haydi aslanım.
 • jan olde riekerink tarafından a takım idmanına alınmış 14 yaşındaki futbolcu adayı genç.
 • işte bu yüzden riekering diyoruz. normalde bu çocuk unutlur gider, şans verilmez. 24 yaşına gelince belki a takımda oynardı. ama şimdi yetenekli olduğu belli bir çocuk 14 yaşında a takımla idman yapma şansı buluyor. bu ne demek 18 yaşına gelince ilk 11 rahat girebilir demek. abi rikeringe sahip çıkalım lütfen. yoksa ne altyapı ne gelecek ortada zerre bir plan program kalmayacak

  https://twitter.com/…aray/status/783964176502906880
 • umut vadeden çocuktur benim için. riekerink yine cımbızla çekti aldı altyapıdan. daha 14 yaşında bir çocuğun idölleri ile, taptığı adamlarla antrenmana çıkması çok büyük bir olay. inşallah beşiktaşlı abinin de dediği gibi, avrupalı abilerinin izinden gidip büyük bir futbolcu olursun ilerde. bunu galatasaray bonservisten para kazanıcak diye değil, şu anadolu topraklarından güzide bir futbolcu yetişmesini istediğimden diyorum.

  yolun açık olur inşallah.