şükela:  tümü | bugün
 • az önce altınordu - galatasaray 15 yaş altı maçında çok güzel bir gol atan yavru aslan. çocuk yani daha. yeteneğiyle dikkat çekiyor.

  2002 doğumlu daha, küçücük çocuk lan.

  allah yolunu açık etsin.

  https://twitter.com/mustafakap7

  http://www.tff.org/…t.aspx?pageid=30&kisiid=1590955

  https://twitter.com/…oals/status/650614840961171456

  https://www.youtube.com/watch?v=xxi1hvqldx4
 • eğer yatırım yapılırsa ileride galatasaray için büyük bir kazanç olacak olan, u15 futbolcusu.
 • videolarından yetenekli olduğu net olarak belli, u15 maçı seyretme isteği uyandırdı kendisi. inşallah kazasız belasız a takıma ulaşır. 17-18 yaşında kendisini a takıma koyacak hoca da nasib olur umarım.

  a takım sonrası edit : kalbim temizmiş, dualarım kabul oldu :) riekerink beye selam olsun.
 • kalimerhaba turnuvası final maçında izlediğim ve futboluna hayran kaldığım 2002 doğumlu galatasaray alt yapı futbolcusu. ileride galatasaray'a çok hizmetleri olacak bu genç yeteneğin ahanda buraya yazdım. bir de kaptan süleyman vardı onu da çok beğendim.
 • justin bieber'a benziyor bu bebe:))
 • jan olde riekerink tarafından a takım idmanına alınmış 14 yaşındaki futbolcu adayı genç.
 • işte bu yüzden riekering diyoruz. normalde bu çocuk unutlur gider, şans verilmez. 24 yaşına gelince belki a takımda oynardı. ama şimdi yetenekli olduğu belli bir çocuk 14 yaşında a takımla idman yapma şansı buluyor. bu ne demek 18 yaşına gelince ilk 11 rahat girebilir demek. abi rikeringe sahip çıkalım lütfen. yoksa ne altyapı ne gelecek ortada zerre bir plan program kalmayacak

  https://twitter.com/…aray/status/783964176502906880
 • umut vadeden çocuktur benim için. riekerink yine cımbızla çekti aldı altyapıdan. daha 14 yaşında bir çocuğun idölleri ile, taptığı adamlarla antrenmana çıkması çok büyük bir olay. inşallah beşiktaşlı abinin de dediği gibi, avrupalı abilerinin izinden gidip büyük bir futbolcu olursun ilerde. bunu galatasaray bonservisten para kazanıcak diye değil, şu anadolu topraklarından güzide bir futbolcu yetişmesini istediğimden diyorum.

  yolun açık olur inşallah.
 • (bkz: yeni emre mor.) lan diğeri ne ara eskidi?
 • riekerink alt yapı ve topçuları hakkında açıklama yaparken adını verdiği topçu. açıklamaya göre levski sofya hazırlık maçı için bulgaristan'a götürülecekmiş. belki de maçta oynayacak.

  açıklama şurada;

  http://galatasaray.org/…-cikacak-cok-isim-var/33478

  linke tıklamaya üşenenlere copy paste;

  "milli takım arasında altyapıdan 4 oyuncuyu a takım ile antrenmana çıkaran teknik direktörümüz jan olde riekerink, genç oyuncuların doğru hamlelerle gelişimlerini sağlanması gerektiğini söyledi. galatasaray.org’a konuşan teknik direktörümüz, “ara iyi geçiyor. sakat oyuncularımızın takıma dönmesi ve altyapıdan genç oyuncuları görmemiz için de bir şans” dedi.

  galatasaray altyapısında bir süre görev aldığını hatırlatan riekerink, “pek çok maç izledim. izlemeye de devam ediyorum. genç oyunculara a takımda şansları olduğunu göstermek görevlerimizden biri. özellikle böyle aralarda… bireysel olarak oyunculara büyük motivasyon kaynağı olması yanında altyapıya da yetenekli iseniz a takıma çıkabileceğiniz sinyalini veriyor” ifadelerini kullandı.

  henüz 14 yaşındaki mustafa kapı’nın a takım ile idmana çıkmasının genç oyuncu için büyük şans olduğunun altını çizen hollandalı teknik adam, “ona çok yetenekli olduğunu söyledik. büyük oyuncularla antrenmana çıkıyor. hem çok iyi bir tecrübe oluyor hem de ödüllendirmiş oluyoruz. buradaki zamanının keyfini çıkarması gerekiyor. yetenekli olduğunuzu bilirsiniz fakat bu yeteneklerinizin en üst seviyesini tahmin etmek çok zor. bizim görevimizi doğru anda doğru hamleyle onların gelişimini sağlamak. yetenek gelişimi her zaman onlara doğru miktarda direnç göstererek olur. eğer yetenekliyseniz bu şekilde büyürsünüz” diye konuştu.

  8 ekim’de oynanacak levski sofya maçında mustafa’nın takımla beraber bulgaristan’a geleceğini ekleyen riekerink, “maç için tabii ki de bir opsiyon olacak. altyapıda daha ilerleyen günlerde a takıma çıkacak kadar yetenekli pek çok isim var. galatasaray’da altyapıya verilen önemin altını çizmek için bu tip milli aralarda yaptıklarımız önemli. altyapının 19 yaşında değil a takıma çıktığınız ana kadar sürdüğünü anlatmamız gerekiyor” dedi.

  53 yaşındaki teknik direktörümüz, “altyapıdaki bütün oyuncular için en büyük motivasyon kaynağı; eğer çok çalışırsanız, disiplinli olursanız, yetenekliyseniz ve yaşınız ne olursa olsun fırsat gelirse a takım kadrosuna çıkabilmek” diyerek sözlerini noktaladı."