• eğer 17 yaşında galatasaray'ı sadece para için bırakıp fener'e gidiyorsa bırakın gitsin kendisinden bir şey olmaz.

eğer ki, 10 yaşında attığı twit yüzünden fatih terim tarafından gönderiliyorsa da, fatih hoca ayıp etmiştir.

not : bjk
  • gençlere muazzam değer veren, merih demiral gibi bir yeteneği oynatarak kazandırmış, şimdilerde ferdi kadıoğlu'nu parlatmakla meşgul olan fenerbahce kulübüne transfer olması halinde bir galatasaraylı olarak çok mutlu olacağım çocuk.
  • alt yapı, spor okulları vs. kulüp kültürünün ilk etapta aşılanmaya başlandığı yerlerden biridir. herhangi bir kulüp sempatisi olmayan sporcular için "aidiyet" ihtiyacının en iyi bastırıldığı yerlerdir.

ben çocukluğumdan beri galatasaray'lıyım. ama lisede uzun bir dönem fenerbahçe basketbol takımında yer aldım. kulüp kültürünü belki benimsemedim ama hep saygı duydum. kulüp kültürüne ters düşecek, ayrımcılık yapacak şeyleri yapmaktan kaçındım. çok ter döktüm, kazanınca "en büyük fener" diye bağırdım vs.

ama bir sporcu, hangi takımın alt yapısında olursa olsun, gönlü başka takımdaysa gitmesi en doğrusudur. "eğitimini bizde aldın, rakip takıma giderek hainlik yapıyorsun" tarzı yaklaşımlar bana hem samimi hem de ahlaklı gelmiyor.
  • bu çocuk balondur ben bir yeteneğini göremedim açıkcası.
  • kadro dışı kalmıştır.
  • galatasaray'ın resmi twitter hesabından bildirdiğine göre;

"son 3 yılı yatılı olmak üzere 2014 yılından bu yana galatasaray futbol akademisi bünyesinde, yetişmesi için emek ve değer verilen mustafa kapı, sözleşme uzatılması için kendisine sunulan tüm yapıcı önerileri red ettiğinden, kadro dışı bırakılmıştır.

kamuoyuna saygıyla duyurulur."

kendisine yazık etmiş bir genç futbolcu.
  • kadro disi birakilmis genc cocuk.

yanlis yaptiginin farkina vardiginda cok gec olacak.

seni futbolcu yapan kulube emeginin de karsiligini alarak yanlis yapmaman gerekirdi.

ama daha buyuk yanlisi fenerbahce'ye gitmesi olacaktir.

daha once bunu yapanlarin sonu ortada zira.
  • yazın fenerbahçe'ye devre arasında da westerlo'ya gidecek oyuncu..
  • akla gelen tek nedenin çocuğun fenerbahçeli olması. 1-2 yaz kampına katıldıktan sonra 3.lig 2.grup takımlarından birisine kiralanacaktır. ama üzülmesin çok çalışırsa 2. lig kırmızı grupta'da kendine yer bulabilir.
  • bu eleman fenerli. gitsin oraya diğerleri gibi piyasadan silinip gitsin. çok gördük biz recep niyaz'ları, salih uçan balonları. galatasaray'la prensipte anlaşmışken 50 bin euro fazla verdi diye fenere imza atan alper potukları.

verin eline valizini nereye istiyorsa defolup gitsin.
hesabın var mı? giriş yap