şükela:  tümü | bugün
  • bu eleman fenerli. gitsin oraya diğerleri gibi piyasadan silinip gitsin. çok gördük biz recep niyaz'ları, salih uçan balonları. galatasaray'la prensipte anlaşmışken 50 bin euro fazla verdi diye fenere imza atan alper potukları.

verin eline valizini nereye istiyorsa defolup gitsin.
  • burayı okuyorsan veya birileri sana okutuyorsa yanlış yaptığını bilmelisin. sana türkiyenin en büyük kulüplerinden olan galatasaray kapısını açmış, şans vermiş. belki başka bir takımın taraftarısın ama böyle bir şekilde gündeme gelmen senin için hoş bir şey değil kardeşim.
  • 17 yaşında bir çocuğun hedefe konulması üzmüştür ancak genç futbolculara örnek olsun. ben oldum demeden menajerlerin kucağına oturmasınlar.
  • sözleşmeyi kabul edip kulübede boş boş mu otursaydı? hiçbir şey beğenmiyorsunuz siz de.

ben sahaya çıktığındaki gözlerinin ışıltısını, heyecanını dün gibi hatırlıyorum. forma şansı bulamıyorsa ne yapsın çocuk? gidip oynayabileceği bir kulüp bulacak. yapacak bir şey yok
  • galatasaray'da oynamayı hak etmediğini düşündüğüm futbolcudur. 2. bir emre mor vakasıdır kendisi. eğer biraz iyi bir çalışma azmi olsaydı defalarca formayı alıp giymişti. gelecek kariyerinde iyi bir yedek oyuncu olacaktır. fenerbahçe'de başarılar dilerim şimdiden kendisine.
  • çok enteresandır ki fm 2019'da da aynı bu adamın tavrı.. bir türlü sözleşme yenilemiyor ve sonra kulüpten salınca mal gibi boşta takılıyor..
  • gaasaraylıları sinirden ağlatan genç futbolcu. önceki entrylerde öve öve bitiremedikleri çocuğa şimdi mustafa sarp muamelesi yapıyorlar. bazıları da yeteneğini bildiği için karakterden vurmaya çalışıyorlar ama adamların efsaneleri hagi ve hakan şükür amk. *

(bkz: merih demiral vol.2)
  • duyduğuma göre adam gibi adam olan çocuktur.
  • selçuk inan'ın şans bulduğu takımda sezon başından beri 1 dk şans bulamayan ve sözleşme imzalamadığı gerekçesiyle kadro dışı bırakılan galatasaray futbolcusu. benzeri atalay için de geçerli. bu oyuncuların önünde merih demiral gibi örnekler de olduğundan 24-25 yaşlarına kadar genç oyuncu diye ikinci sınıf futbolcu gözüyle bakılacakları bir takımdan veya ligdense, gelişimlerine katkıda bulunacak başka bir takıma gitmek istemeleri gayet normal.

edit: söylenildiği gibi fenerbahçe ile anlaştıysa büyük aptallık yapmıştır. tamam galatasaray genç oyuncuları geliştirip, onlara şans verme konusunda kötü ama fenerbahçe ile kıyaslandığında çölde vaha gibi.
  • balon genç yetenek. kendisi bu sene ilk yarıdaki rezil ortasaha rotasyonunda kupa maçlarında bile doğru düzgün süre alamamış bir oyuncu. bu yaşa kadar rotasyon oyuncusu bile olamadıysa göndermek en doğrusu. ben sözleşme teklif edilmesine bile karşıydım ki haklı çıkmışım. sırf genç diye geleceğin süperstarı gözüyle bakılmasını yanlış buluyorum bütün oyuncular için. herkese fırsat geliyor iyi değerlendirmek oyuncuların elinde ve mustafa bunu hiç değerlendiremeyen gruptan. salih uçan bile olamayacak.