• burayı okuyorsan veya birileri sana okutuyorsa yanlış yaptığını bilmelisin. sana türkiyenin en büyük kulüplerinden olan galatasaray kapısını açmış, şans vermiş. belki başka bir takımın taraftarısın ama böyle bir şekilde gündeme gelmen senin için hoş bir şey değil kardeşim.
  • 17 yaşında bir çocuğun hedefe konulması üzmüştür ancak genç futbolculara örnek olsun. ben oldum demeden menajerlerin kucağına oturmasınlar.
  • galatasaray'da oynamayı hak etmediğini düşündüğüm futbolcudur. 2. bir emre mor vakasıdır kendisi. eğer biraz iyi bir çalışma azmi olsaydı defalarca formayı alıp giymişti. gelecek kariyerinde iyi bir yedek oyuncu olacaktır. fenerbahçe'de başarılar dilerim şimdiden kendisine.
  • çok enteresandır ki fm 2019'da da aynı bu adamın tavrı.. bir türlü sözleşme yenilemiyor ve sonra kulüpten salınca mal gibi boşta takılıyor..
  • duyduğuma göre adam gibi adam olan çocuktur.
  • oncelikle kendilerinin yasindaki oyuncular avrupa kuluplerinde onemli roller aliyorlarken bizde hala wonderkid daha gelisecek seklinde dusunulmesi yanlistir.. galatasaray’in ciddi bir kaybi oldugunu dusunmuyorum
  • selçuk inan'ın şans bulduğu takımda sezon başından beri 1 dk şans bulamayan ve sözleşme imzalamadığı gerekçesiyle kadro dışı bırakılan galatasaray futbolcusu. benzeri atalay için de geçerli. bu oyuncuların önünde merih demiral gibi örnekler de olduğundan 24-25 yaşlarına kadar genç oyuncu diye ikinci sınıf futbolcu gözüyle bakılacakları bir takımdan veya ligdense, gelişimlerine katkıda bulunacak başka bir takıma gitmek istemeleri gayet normal.

edit: söylenildiği gibi fenerbahçe ile anlaştıysa büyük aptallık yapmıştır. tamam galatasaray genç oyuncuları geliştirip, onlara şans verme konusunda kötü ama fenerbahçe ile kıyaslandığında çölde vaha gibi.
  • balon genç yetenek. kendisi bu sene ilk yarıdaki rezil ortasaha rotasyonunda kupa maçlarında bile doğru düzgün süre alamamış bir oyuncu. bu yaşa kadar rotasyon oyuncusu bile olamadıysa göndermek en doğrusu. ben sözleşme teklif edilmesine bile karşıydım ki haklı çıkmışım. sırf genç diye geleceğin süperstarı gözüyle bakılmasını yanlış buluyorum bütün oyuncular için. herkese fırsat geliyor iyi değerlendirmek oyuncuların elinde ve mustafa bunu hiç değerlendiremeyen gruptan. salih uçan bile olamayacak.
  • ünal karaman “18 yaşındaki oyuncu kalkıp benim karşıma menajerle çıkmayacak. bu kulübün karşısına o şekilde çıkmayacak. onun için ‘ben varım.’ diyenlerle yürüyeceğim. trabzonspor kimsenin nazını çekmez.” şeklinde bir beyanatta bulunmuştu trabzonspor’a imza attığı basın toplantısında. mustafa için de aynı şeyleri söyleyip son cümledeki trabzonspor kısmını galatasaray olarak değiştirmek yeterlidir bence.

113 yıllık galatasaray camiası mustafa’nın nazını çekecekse vay bu camianın haline. yolun açık olsun mustafa’cım. bu sonu kendin istedin :)

edit: umarım avrupa’ya gidip merih gibi bir kariyer planlaması yaparsın. bizler de türk futboluna bir oyuncu kazandırdık deriz kendimize en azından.

edit 2: biz10 tv hesabında yer alan habere yöre mustafa galatasaray’da önünün kapalı olduğunu ve kendini geliştirmek için bu kararı aldığını söylemiş. kulübün kadro dışı kararı sonuna kadar doğru ancak 17 yaşındaki bir çocuğu keşke toplum önüne atmasalardı.

mustafa bir karar aldı ve bu karara saygı duymaktan başka çaremiz yok. yolu açık olsun.
  • emre b.oglundan daha karakterlidir gözümde. zira pek tabii kendini galatasaraylı gibi gösterip fenere sövüp dünyanın en büyüğü galatasaray diyip sonra fenerbahçeliydim ben hep çarkı ile kadıköye geçebilirdi. bu çocuk kariyeri pahasına aidiyet duyduğu tarafa geçmek istiyor belli ki. hayatında başarılar dileriz
hesabın var mı? giriş yap