• çocuklar gibi parçası bir de kendisinden dinlenmelidir.
  • yeni albüm çıkaracağını duyuran, ahmet kaya'nın abisi. merakla bekliyoruz albümü.
  • ayıla bayıla izlediğim ulusal kanal ankara temsilcisi. ulusal kanalı izlerken keşke ankara'ya bağlansalar da mustafa yayın yapsa diyorum. polis bombalarla eylemcilere saldırırken hemen polisin arkasında maskesiz bir şekilde kendi sağlığını hiçe sayarak yayın yapması mı dersiniz, gerçekleri tane tane halka aktarması mı dersiniz, mantıksal çıkarımları ve sözcükleri müthiş birleştirmesi mi dersiniz, siz seçin.

eyvallah mustafa, iyi ki varsın, umarım gelecekte seni daha iyi yerlerde daha çok ekranlarda görebiliriz.

ankara'da yaşayan ve eylemlere katılamadığım anlarda bana tüm gerçekleri tarafsız ve mükemmel bir şekilde sunduğun için teşekkür ederim.
  • ulusal kanal'ın savaş muhabiri. karşılaştığımda ellerinden öpeceğim.
  • tff 2.lig takımı yeni kırşehirspor formasını giyen 1989 hollanda doğumlu ümit milli golcü.
  • bu yaşında bile , ki 60 yaş civarında, çelik gibi bir sese sahip olan, ve çıkaracağı yeni albümü için stüdyoda olan, ahmet kaya'nın ağabeyi, özgün müzik sanatçısı.
  • 2012'de atanamadığı için bunalıma girerek intihar eden öğretmen.
  • şubat 1992'de kardeşi ahmet kaya'nın da katıldığı kartal hasan ali yücel kültür merkezindeki ilk konserinde, "sovyetler yıkıldı diye devrimden vazgeçmeyeceğiz, önderimiz mustafa kemal'in gösterdiği yolda ilerleyeceğiz" demiş sanatçı.
  • --- spoiler ---

"üniversitemi hep özel sektörde çalışarak okudum. abimi ve annemi çok seviyorum. babamı özledim”

atanamayan öğretmen mustafa kaya...
    --- spoiler ---
    https://twitter.com/…but/status/1669807481462173696

çaresizlik duygusunun geçen yılın başında elimizden aldığı gencecik fidanlardan. umarım vardığı menzilde babasına kavuşmuştur :(
  • ah bacanak ah bacanak, işin gücün okey çanak şarkısıyla hafızamda yere sahip şarkıcı.
hesabın var mı? giriş yap