9019 entry daha
  • el birliğiyle mezarında ters döndürdüğümüz.

huzur için bir yol bulacağız. affetsin.
  • kurduğu cumhuriyet yerle bir edilmeye çalışılıyor. ve galiba başardılar da. meğer bizim türk halkı da buna hazırmış zaten.
  • kurucusu olduğu partiye isim konurken
    -paşam partinin adı benim partim olsun
    -benim partim olarak kalacağını nerden bileyim diyerek günümüzde kilerin yaptıklarına gönderme yapma kapasitesine hakim ender büyüğümüzdür
  • dahi insan. çıktığı ve yol gösterdiği topraklara hala çok çok fazla. fikirlerinin kıymetini bilemediğimiz güzel insan.
  • özlenen 'insan'.
  • zaman geçtikçe daha da parlayan bir vizyonun sahibi.. değerini bilemedik. affetsin...
  • degeri sonradan anlasilacak olan.. umarim o zaman hersey cok gec olmamis olur
  • canım atam.
  • ne yaparsanız yapın, eleştirme mahiyetinde bile olsa günümüz siyasetçilerini atatürk'ümüz ile kıyaslama yanlışına düşmeyin arkadaşlar.

zira ömrü cephelerde geçmesine rağmen 5000 kitap okumuş, tarih kurumları kurup teoriler geliştirmiş, hanedan sahibi olma fırsatını elinin tersi ile itip, savaş sonrası ömrünü demokratik bir devlet düzeni oturtmaya harcamış 20. yüzyılın en büyük adamlarından birisini, kupon arazi peşinde koşan üçüncü sınıf siyasetçiler ile kıyaslayamazsınız.
  • can badi toplamak için birebir başlık.

olm içim daralıyo. iyi ki siz de varsınız.

not: lan sanki benmişim de cevap veriyomuşum ki gibimsi olmuş. sağın sağcısı mehmet akif ersoy bile "allahım benim canımdan al da ona ver" dediği adamın başlığı altında kimin ciğeri kaç para hemen seçiliyo.
20553 entry daha
hesabın var mı? giriş yap