şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ülkeye çağ atlattığı söylenen dünya liderimizin diploması ve yabancı dili olmaması çok ilginç. ne diploması var ne de yabancı dili. ilginç gerçekten.
 • sözlükte bazı lord nickli yazarların leş olması...

  https://eksiup.com/38ccfac59 velhasil kelami sahane teşekkürler.
 • iyi ki yok; olsaydı inan çok üzerlerdi.
 • oncelikle neden senden bir turlu kurtulamiyoruz?

  bu bir. mustafa kemal ataturk'un annesinin adi zubeyde, babasinin adi ise ali riza'dir. bunu halen daha ogrenememis olman senin ayibindir.

  bu iki. son olarak ise bir liderin tabii ki de anne-baba soyagacini bilmek herkes ister; ancak herkes gibi o insanin da ozel hayatina saygi duyulmasi gerekir.

  artik antitezler uretmede sacmaligin doruk noktalarina ulasiyor olmaniz bu ulkede sizin gibilerin yok olacagina isarettir.

  herkesin anneler gunu kutlu olsun!
 • normal halktan birisinin geçmişine veya yakınların ait şu an ulaşabildiğimiz belgeler oldukça kısıtlıdır. bu da atatürk'ün direkt halkın içinden geldiğinin kanıtıdır. saray soytarıları anlamaz.
 • "...baba tarafından dedesi, ilkokul öğretmeni olan kızıl hafız ahmet efendi; anne tarafından dedesi ise sofuzade feyzullah ağa'dır."

  kaynak:
  türk silahlı kuvvetleri

  bu arkadaşlar bilgisizliklerinden veyahut cahilliklerinden öğrenmek için açmıyorlar bu başlıkları karalamak, bilgi kirliliği oluşturmak ve bu yol ile insanların aklını karıştırmak için açıyorlar.

  peki siz ne yapıyorsunuz?
  benden önce 6 entry girilmiş fakat gerekli cevap yok fav almak için espri, laf sokma tarzı şeyler denemişsiniz. böyle bilgi kirliliği ve ahlaksızlık içeren başlıklara dalga geçerek değil direkt bilgi ile cevap verin hatta bazıları da ''iyi ki yok, olsaydı ...'', ''sizin de diplomanız yok'' gibisinden savunmaya geçmişler. bilmiyorsanız yazmayacaksınız arkadaşlar böyle savunma olmaz. bilgi kirliliği zaten günümüzde had safhadayken bir de sizler buna vesile oluşturuyorsunuz -istemeden de olsa.-
 • bir saniye, benim de yok ki hocam, dedirten başlıktır.

  1951 göçmeniyiz, evveli yok. 1 kuzenim 2 erkek kardeşim var. soyadlarımızı değiştirsek soyadımız ortadan kalkıyor, devam ettirecek başka erkek yok.

  e ne oldu şimdi?
 • ananı sikmişti en son. işte oradan hesaplamaya başla soyağacını.

  tanım: anası kahpelerin olmadığını iddia ettiği soyağacı.