• evet artık böyle bir başlık açmanın zamanı gelmişti.

çünkü kanunen yasak olmasına her gün en az 3-4 tane böyle başlık açılıyor. kaldı ki yasak olmasa bile "toplumu kin ve düşmanlığa teşvik" ten bile yaptırımı olabilir.

herkes istediği gibi o ülkenin rejimine, kurucusuna hakaret etmemeli.

ben ve benim gibi düşünen insanlar da bu başlığa entry girerek listeyi güncelleyebilir.

hatta kanunlarda da yazmasına rağmen belki bunun suç olduğunu düşünecek (artık hukuk böyle işliyor) ve işlem yapacak bir savcıya denk geliriz diye umuyorum.

israil askeri mustafa kamalın putunu öpüyor/@infected mushroom

ekran görüntüsü: #

dipnot: madem bir adilik yapacaksın bari photoshop'la yapma bunu. hem sahtekarlık hem terbiyesizlik.
    ---

selanik yahudileri/@yeqzek

ekran görüntüsü: #

dipnot: ben selanik'ten çıkan bir yahudi'nin devlet kurduğunu görmedim, duymadım. benim bildiğim filistin yahudileri bir devlet kurmuştu ama onlara da abdülhamid toprak satmıştı. kaynak

umarım padişahımızı kast etmiyorsundur. zira selanik'te doğmadı. selanik'te doğan ülkemizin kurucusunu kast ediyorsan hem tarih cahilliğini hem adiliğini not edelim.

dipnot2: yahudi demek hakaret değildir ama yahudi olmayan birine yahudi demek, onu hakaret niyetiyle söylemek suçtur. hukukçular konuşsun.
  • mehmet akif ersoy'un istibdat şiirinde de dediği gibi çok toprak kaybeden padişah olarak anılan padişahının ismini yani 2. abdülhamid'i yanlış yazan cahillerce eleştirilen kişi.
hesabın var mı? giriş yap