şükela:  tümü | bugün
  • atatürk'ün partisine yakışmamaktadır.

(bkz: 14 ocak 2018 chp istanbul seçim rezaleti)
  • yav he he !!

siz daha ben türküm diyemeyen adamı savunun.

şu twitlere bir bakalım. ne ayak editleyeceğim.
  • mustafa kemal'in askerleri değiliz,mustafa kemal'in yoldaşlarıyız, demiştir. atıp tutmadan önce doğruluğunu teyit edin. asrın lideri ulu önder mustafa kemal atatürk düşmanlığı söz konusu bile değil.
    edit: https://youtu.be/v5rvxmjaw1m
    kendi beyanı.
  • ne var ki bunda? askerliğini yapıp terhis olmuş işte. çok da şeyapmamak gerek.
  • kadın hakkında çok fikrim yoktu. sizin şikayet ettiğiniz konularda mızmızlandığınız başlıkları okudum, kadın sempatik görünü gözüme. sağ ol ekşisözlük faşist tayfası. siz olmasanız ciddiye bile almayacaktım chp istanbul il başkanlığı seçimlerini.
  • cok sukur biz zaten hic olmadigimiz icin bizi ilgilendirmeyen zirva.
  • nazi almanyasından kalma bir sloganı reddederek atatürkçülüğe destek olmuş aslında.
  • chp tabanı iyi partiye umutduzca kayıyor. chp deki akıl daneler de yeni çözümler üreteceklerine hdp ye yanlıyorlar.bahçeli zaten ortada. bu gidişle akp den oy değil günahlarını bile alamazlar. yazık bu millete..
  • bunu diyen seçildiği mevkiide kürtler ve ermeniler üzerinden türklere ne küfürler, ne hakaretler edecek...

partisinin değişmez genel başkanı seçilen millî şef'in dediği gibi:
    hiç bir ülke yoktur ki, kendi içerisinde bizim kadar hain yetiştirebilsin.
  • chp’nin oy oranını net şekilde azaltıp iyi parti’nin oylarına katacak sözdür.

chp’nin vizyonu bu kadar olur. şu lafı diyen kadını il başkanı yaptılar hem de istanbul! il başkanı.

sırf başbuğ atatürk’ün eseri ve mirası diye saygıda kusur etmiyorum ancak sanırım chp’nin ciddi şekilde artık feshedilmesi gerekiyor.