şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tvnet denen havuz çukurunda 3 adet yavşak tarafından iftiralar atılarak konuşulan konu.
  bu cehape ne iş yapar bilemiyorum. 2 tane avukatları yok mudur şunlara dava açsınlar. ama şuan koltuk sevdası peşinde hepsi.
  https://twitter.com/…okan/status/861152699764658176

  not: yavşak sıfatı bit yavrusu manasında kullanılmıştırm

  edit: tvnet
 • bu gibi zararlı organizmaların söylediklerini ciddiye almaya gerek yok. bu devirde bunlardan milyonlarca var.
 • ilk once ataturke galeri mi actilar muze mi actilar filan diye sevincle gelmistim ki baslikta tam aksiyle karsilastim simdi meseleye gelecek olursak mustafa armayan denilen cizre ermenisisi mi kurdumu her ne bokuysa o zaten belli ataturk nefreti dersimden geliyor ya peki digerleri.kodumun mallari muhammed 9 yasindaki biriyle evlenmisdi gotun yiyorsa bunu konus amk ermenileri.bunlarin da bunlarin televizyona cikmasina izin veren kanal sahibinin de kanala hala ceza kesmeyen devletin de hukumetin de taa amk ben.
  en azindan ocmanli cultanlari gibi icoglanlari besleyip onlara siir yazmadi
 • herhangi bir tanıma sığdıramadığım tv programı. merak ediyorum aynı kanal muhammed'in de gönül galerilerini inceleyecek mi? kendisinin 9 yaşındaki çocukla evlenen bir pedofili hastası olduğunu insanlara öğretmek boynunuzun borcu olmalı zira.
  edit: özür dileyerek yaptığım yanlışı düzeltiyorum. 9 yaşında evlenmemişti, aişe 6 yaşındaydı o zamanlar. ama peygamberiniz öylesine büyük bir adamdı ki 3 yıl sabretti ve 9 yaşında ilişkiye girdi kendisiyle.
 • fotoğraftakilerin torunlarının bugünlerde çok havlamaya başladığı galeri.
 • aynı başlık herhangi bir din adamı, peygamber, hadi onları geçtim, birkaç metresi olduğu ortaya çıkan bir akp milletvekili için atılabilir miydi?