• bir semaver kumpanya oyuncusudur.
    kendisini 2012-2013 sezonunda sahnelenecek metot ve titus andronicus oyunlarında harika karakterleriyle izleyebilirsiniz.
  • kısa sahnelerde bile bi bakıs bi sözle büyümek. oyuncu olmak bu olsa gerek. eline saglık...
  • izmir doğumlu, konservatuar mezunu oyuncu. en son leyla ile mecnun'da yavuz'un yardımıyla "performans sanatçısı" olarak göründü.
  • sikindirik medet rolünden bir an önce kurtulması gerekmektedir. hazır enerjisi yerindeyken böyle yapımlarda körelerek vakit kaybetmemelidir.
  • çukur medet karakterine çok başarılı bir şekilde hayat veren oyuncu. medet karakteri mimikler olsun, vücut hareketleri olsun, konuşma tarzı (aksan-şive değil) olsun, düşünce yapısı olsun dümdüz kastamonulu yaa. resmen kendi memleketimden birşey buluyorum bu karakterde. hemşerilerimi sevmesem de bu karaktere bayılıyorum be.
  • leyla ile mecnun dizisinde adem karakterini canlandırmış oyuncudur. yavuz ile birlikte sürekli birbirlerini satmalarıyla bilinir.*
  • semaver kumpanya oyuncusu. metot, içerdekiler, kuşlar ve cimri'de ve de paşa'da * gördüğüm kadarıyla çok tatlı biri. özellikle kuşlar zaten çok zevkli bir oyun orada kendisi ve göbeği de bunu ayrı sevimli yapıyor bence.

ben bu adamı ne zaman instagramda görsem altına tavşan emojisi atasım geliyor. * ayıp olur diye yapamıyorum. ama çok benzemiyor mu ya?

ehe.
  • adamın yüzünden babacanlık resmen akıyor. nasıl kötü adamın sâdık yardımcısı rolü vermişler hayret. herhalde biraz sempati de duyulsun istemişler. memâti gibi olsun istememişler.*
  • başıma bir iş gelmeyecekse, tiyatro oyunculuğunu sevmediğim adam. abartılı oynuyor. ne oynasa aynı abartıyla oynuyor.
hesabın var mı? giriş yap