şükela:  tümü | bugün
  • kendi çapında başarılı bir yapım olan gecekondu'dan sonra şanslı masa adlı programda da yönetmen koltuğuna oturmuştur. biraz geniş bir koltuktur ama onunkisi. liseden beri birbirimizi görmedik, ara sıra facebook'da geyikler haricinde merabamız da yok ama yine de gurur duyuyor insan. helal olsun başkan. başarılarının devamını bekliyoruz. kısa metraj uzun metraj falan.
  • yanındayken neredeyse bir saniye bile gülmeden duramayacağınız samimiyeti ve pozitif enerjisiyle nadir karşınıza çıkabilecek insanlardan biridir kendisi. gecekondu ve şanslı masa da yakaladığı başarısını yeni programlarında da bizleri güldürerek sürdürmesini istediğim yönetmen, yapımcı, hayvan dostu, yardımsever, iyi kalpli, hoş sohbet, güzel insan.
  • yakında süper fm'de zuhal topal ile birlikte yapacağı radyo programına soyunan yönetmen kişisi.sohbetine ve yorumlarına doyum olmaz.olayların insanıdır.
  • şu sıralar sabahları süpewr fm'de zuhal topal'la takılmaktadır.
  • zuhal topalın yancısı esprileri çok kötü iki lafından biri kim kardaşyanın götü ama iyi bir ikili olmuşlar enerjileri güzel
  • zuhal topal ile olan radyo programında, bildigin geğiren ve sevimsiz gülen insan kişisi. o gün bugündür dinlemiyorum; dinleyenleri de uyarıyorum.
  • şöyle gülen zuhal topal'ın ekürisi
    https://www.youtube.com/watch?v=isr5rt7llbe
  • o kadar antipatik gülüyor ki programı dinleme zevkimi ortadan kaldırıyor. adam bir gülmeye başlıyor 30saniye kilit. bağıra bağıra uzata uzata.. sanki gülme efekti takılı kalmış gibi. öylesine yapay ve öylesine bayağı.
  • gülüşüne kurban olduğum daimi badim. oldukça enerjik ve neşelidir. ayrıca başarılı bir yönetmendir kendisi. son 3 yılda yönettiği çok aramızda, dünya güzelleri, benimle oynama gibi programların hepsi tepeye oynamıştır. sansasyonel adam vesselam.