şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ağacın kurdu) isimli kitabın yazarı, emekli jandarma kurmay albay, tsk içindeki fetocular hakkında kapsamlı çalışmalar yapan şahıs, vatansever.

http://odatv.com/…en-operasyon-yapamiyor-0202161200
  • kendisi balyoz kumpasından 18 yıl hüküm giymiş bir "darbecidir".

"darbeci" olduğundan dolayı da 15 temmuz 2016 gecesi beline silahını takarak ankara'nın genelkurmay, jandarma genel komutanlığı, mit gibi kritik noktalarında darbecilere karşı verdiği mücadeleye şahit olmuşluğum vardır.

özü sözü bir, vatansever bir kahraman, adam gibi adamdır.
  • "g.kurmay baskanina darbe olabilecegine dair yazi kalem aldim . o da ilk is olarak benim askeri tesislere girisimi iki yil yasakladi." dedi az once cnnturk'te .....
  • an itibarı ile necdet özel ve hulusi akar zamanlarında fetullah opersayonları ertenmiştir diyor cenene türk'te ahmet hakan 'ın programında.

özetle diyorki, ali türkşen ile beraber, özetle diyor ki fetullah akar hulusi bakar.
  • balyoz mağduru , bir albay'ın ne kadar vatansever olduğunu bize gösteren onurlu askerdir.
    yaksanız da , ezseniz de bizim gidecek başka bir vatanı yok.
    bayrağımızın altında buruk ama umutluyuz.
    edit : düzeltme
  • tsk icindeki gulen orguylemesi icin referans degerinde olan ağacın kurdu kitabinin yazari.

ayrica 15 temmuz 2016 darbe girişimi sonrasi katildigi televizyon programinda ozetle demistir ki; "biz 4 yil once bunlari size anlatirken siz 'dinibutun' insanlar diyordunuz. simdi konusuyorum o insanlarla 'nasil oldu da anlamamisiz' diyorlar. aklinizi kiraya vermeyin. allahin insana bahsettigi en onemli sey akildir. alni her secdeye degene inanmayin. her namaz kilanin arkasindan kosmayin"

(bkz: ulan helal olsun be)
  • "kendi karargahında derdest edilen bir genelkurmay başkanı görevinde kalamaz", "sabahleyin tüm komuta kademesinin istifa etmesi lazım" dedi az önce.
    hulusi görevi bırakmaz. akp'li ise bırakmaz.
  • onun yıllardır bildiği doğruları anlattı, söyledi yetmedi kitabını yazdı ama biz millet olarak bunu anlamak için çok acılar çektik, şehitler verdik. bize böyle askerler lazım.
  • 4 sene hapiste tutulan buna rağmen kini ile değil halen vicdanıyla konuşabilen güzel komutan.
    dün gece tarafsız bölge programında, gerek siyasileri, gerek tsk yönetim kademesindeki basiretsizleri ayar manyağı yapmıştır.
    türk milleti, tüm kutuplaşmalara ve nizalarına rağmen fetocu darbe girişimi sonrası yek vücut olarak emperyalizme karşı asıl mücadelesine başlamıştır diyen yürekli komutan.
    dahası adam halen empati yaparak (4 sene zindanda kalmasına rağmen), ranza arkadaşlarını, astlarını tutuklu görünce içim sızlıyor diyebiliyor.
    bu milletin garip gençlerini, yoksul zekalarını bu amerikan sırtlanlarına ve fetoya peşkeş çekenler, bugüne kadar hiçbir önlem almayan siyasiler ve devlet mekanizması utansın.
    umarım senin gibi düşünen insanlar tsk'nın başına getirilir.
    mevcut genelkurmay başkanı, kuvvet komutanları acilen tasfiye edilir.
    programın başlarındaki mustafa önsel tiratını izlemenizi tavsiye ederim.
    mustafa önsel
  • balyoz'dan 18 yıl hüküm giymiş 4 yıl içeride yatmış mağdur bir jandarma kurmay albayı. çok delikanlı adammış onca yıl haksız yere yatmasına rağmen vicdanı var. bu adamın 27 temmuz 2016 tarihli tarafsız bölge programındaki konuşması kinle ve nefretle hareket edenlere izletilmeli. özetle diyor ki "bu subaylar astsubaylar erler erbaşlar hepsi bizim topraklarımızın çocuklarıydı. devlet eğitim alanında hep yetersiz kaldı ve burada boşluk doğmasına yol açtı. devletin dolduramadığı boşluğu başkaları doldurunca da ortaya böyle acı manzaralar çıktı"..
    devlet, vatan hainleri mezarlığı gibi akla hayale gelmeyecek saçmalıklarla kin tutmaz. kimsenin kendi suçunu bastırmak için suçu başkalarında aramaya hakkı yoktur.