şükela:  tümü | bugün
  • dünya tatlısı, şeker mi şeker kardiolog doktor.
  • bütüncül yaklaşma konusunda sorunları olduğunu düşündüğüm doktor, aynı zamanda sistematik sorunları çözme konusunda başarısız, hemşireyi azarlarken de görmüşlüğüm var, öyle böyle azar yapmadı kıza, kız ağladı, neydi dertleri çok anlamasam da taburcu olunacağı gün böyle bir durumla karşılaşmak yüreğimizi burktu, onun dışına hekimliğine bir şey diyemicem demicem, ilgisinin olmadığını gözledik, kalp yetmezliği tanılı anneme müdahalede bulunuldu da ben en çok bağrılan hemşirenin emeğini gördüm çünkü ondan daha çok bilgi ve takip sürecinde yapılacakları öğrendik. bazı konularda bu doktora söyledikleri sayesinde annemin sorunları erken çözüme kavuştu, yatış süreci kısaldı, bize katkısı çoktur o ağlattığı hemşirenin acısını onunla konuşarak kızı da savunarak çıkardım. ismin önüne eğitimle title gelebilir, fakat insanlığın önüne hiç bir title gelmez, ben çocuğuma bağırmıyorum, ne kadar doktor da olsan, aynı tarafta olan meslek arkadaşına insan tükürmez. ayıp etmiş birisidir bu yüzden, reklam olsun diyede ifşa etmek istemedik, ama yeni oldu, yardımı vardır elbet ama uyanık hemşire kızımızı üzmeseydi iyiydi, bu da benim gözlemim, sadece şeker mi şeker olarak kalmasın. beyaz şeker de sağlığa zararlı, bunu bilmeyen yok zaten.