şükela:  tümü | bugün
  • ilginç ve hareketli bir hayat yaşamış ve yaşamaya devam eden, eski futbolcu menajeri, voleybolcu, ragbici ve şimdilerde ceylanpınar'da öğretmenlik yapan bir komedyen. açık mikrofon gecelerinde genelde karşılaşıldığı gibi mümkün mertebe suya sabuna dokunmadan değil de, belki biraz louis c.k. etkileşimli, lafını sakınmayan bir tarza sahip. ben zaten gülmeye yer aradığımdan, stand up gösterilerinin yüzde doksanı beni tatmin etse de; kendisinin tarzı şimdiye kadar izlediklerime kıyasla (serkan yılmaz dahil olmak üzere) beni daha çok yakalamıştır.

istanbul'a gösteri için geldiğinde (genelde bahane kültür) ve gitmeye karar vermişseniz, yanınızda çocuk kitapları götürebilirsiniz. zira bu kitaplar ceylanpınar'da okumakta olan küçük çocuklara ulaşacaktır. ben sanki çocukların yeteri kadar derdi yokmuşçasına salak gibi o meu pe de laranja lima ve samed behrengi külliyatı gönderme sığırlığını yaptım, siz daha tontiş bir şeyler gönderin de yüzleri gülsün.
  • açık mikrofon’da dinlendiğimiz eğlenceli bir öğretmen ve komedyen. öğretmenlik yaptığı yeri çok iyi gözlemlemiş ve güzel bir şova döndürmüş. siz de dinleyin. görev yaptığı bölgeye kitap göndermek isteyen olursa şuradan
    https://www.instagram.com/mustafasagir_