şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaş inönü stadı'nda yeni açık tribününde bulunan amigo. amigo mustafa olarak bilinir.

saç traşı ve tribünü gaza getirişleri ile insanı güldüren bir abimizdir.
  • yeni açık'tan kombine aldığıma pişman ettiren eleman.

fikret orman yönetimi kapalı tribün biletlerinde zammı kökleyince kapalı tribün tayfası protesto olarak kombine almadı, büyük kısmı da eski açık'tan aldı. kapalı'dan devam edenler oldu falan... tabi ahenk bozuldu, yeni yeni liderliğe soyunanlar çıktı falan.

bu mustafa da ortam böyleyken aradan fırlayıp "fırsat bu fırsat" felsefesiyle önce yeni açık'a komple hükmedip sonra da stada hakim olmaya çalışıyor.

bu noktada kendisine diyorum ki;

yapma demiyorum hobi olarak yine yap ama arkadaş daha cürümüne bakmadan allah aşkına öyle stada hakim olma hayallari falan kurma kaldı ki önündeki 40 kişiye bile hükmedemiyorsun. bir besteyi en fazla 2 tekrar yaptırabiliyorsun 2. tekrarda zaten ilk başta söyleyenlerin yarısı senden kopup ve maça dalmış oluyorlar. statta öyle komik duruma düşüyorsun ki biz cidden gülüyoruz. 21 ekim 2012 beşiktaş trabzonspor maçı için stada bizimle beraber fenerbahçeli bir arkadaşımız da geldi adam aynen şunu dedi; "bu ne böyle, arada bizim stada da gönderin biz de gülelim" o sebeple mustafacım geçen sene basketbol final serisi ile başlayan bir süreçte daha fazla öne çıkıp garip şekilde insanları etrafında toplama ve her şeye hakim olma gibi hayaller peşinde koşuyorsun ama olmaz be tosunum? arkadaş bugün 5 dakika boyunca "eski açık" diye inledin önündeki 40 kişiyle ama gördün ki sallanmadın dahası önündeki güruh da karşılık gelmeyince eski açık'ı veya kapalı'yı protesto ediyor ıslıklıyor. beşiktaş tribünleri ne zamandan beri birbirlerini ıslıklar oldu tezahürata karşılık gelmedi diye? hani bir tribün bir futbolcuyu protesto eder, öteki sahip çıkar tribünlerden ıslık sesi falan yükselir de insanların sana karşı ölü taklidi yapması ne zamandan beri protesto sebebi oldu? ha bir de mustafacım o kadar saçma sapan liseli tipi tezahüratlara girişiyorsun ki maçta bazen;

moralini bozma
    bunlar kazma
    çivi gibi, çivi gibi
    çak, çak, çak, çak...

dedirteceksin diye korkmuyor değilim.

neyse mustafa, insanlar seni sevmiyor, tribünleri yönetme tarzını da skandal ve rezilce buluyorlar.

edit: mustafa rencide olmuş ve şikayet etmiş, rencide olma mustafa yaptık istediğini bağıralım hep beraber; eski açık, eski açık...
  • (bkz: #30827221)
  • bazen musalla tasini bu mu yazmis diye dusunuyorum.surekli soyletiyor ve ne zaman soyletse gol yiyoruz .sultanbeylide oturuyor galiba mac donusu otobuslerde goruyorum,efendi birine benziyor ama gercekten sac trasi cok kotu,cocuk gibi
  • "bedava bilete evet" demek için 15 20 taraftarla birlikte az önce akaretlerde yönetimi istifiya çağırmış amigo.
  • geçenlerde 15-20 kişilik yeni açık tayfasıyla bjk plaza'da yönetimi protesto ediyordu.

mustafa seni kim tutar, şehir bu zalim adamı yutar...

neyse, mustafa'nın bir ideali var gün gelip tüm tribünlere hakim olup en büyük amigo olmak.

bu konuda da yeni nesil beşiktaş taraftarı'nı kanatları altına almak için kendince stratejik adımlar atıyor.

mustafa, yeni açık'ta bilinen biri olsa da maçlara giden taraftar içindeki genel bilinirliliği basketbol takımının şampiyon olduğu 2011-2012 sezonunda özellikle play-off serisinde ön plana çıkmaya başlamıştı. sonra inönü'nün son senesinde kapalı'nın kombine fiyatları biraz yüksek olunca, kapalı tayfasının büyük kısmı eski açık'tan komine aldılar, protesto mahiyetinde kapalı boş kaldı. mustafa da fırsat bu fırsat, yeni açık'tan tüm stadı yönlendirme gayretine girişti.

beste başlatmaya çalışmalar, "kapalı şık şık şık, kapalı, şık şık şık" formatlı çağrılara kapalı'dan karşılık gelmeyince yuhalamalar falan...

gerçi yeni açık'ta bile etrafına topladığı 30-40 kişi dışında kendisini pek ciddiye alan yoktu ama neyse...

yönetim'e tribünden "istifa" sesleri çıkınca yine tuzluk görmüş gibi koşmaya başlamış mustafa, bjk plaza'nın önünde yönetim'i protesto etmiş.

yamulmuyorsam fikret orman seçildikten sonra gündeme getirdiği ve genel kurulca kabul edilen üyelik giriş aidatının düşürülmesinden sonra mustafa da kongre üyesi olmuştu.

madem bu kadar biliyorsun her şeyi mustafa, ay sonunda idari mali genel kurul var. konuşma listesine adını yazdırırsın, kürsünden ne sallayacaksan sallarsın tamam mı?

ha bak "ben kürsünden iki kelimeyi bir araya getiremem" dersen en azından çık kürsüye "karşı açık şık şık şık, karşı açık şık şık şık" diye girip, kongre'ye musalla taşı'nı söyletirsin olur biter.
  • aklıma geldikçe gülüyorum.

son idari mali genel kurul'da kürsüye çıktığında kongre'nin divan başkanı uluç gürkan kendisine şöyle hitap etmiştir;

- sayın şakira...
  • osmanlıspor maçı için konfeti organizasyonu yapan reyiz.

"yeni açık unutma konfetileri"

falan diyor.

hacı kale arkalarında file var, nasıl geçecek o konfetiler?