şükela:  tümü | bugün
 • kim ne derse desin ilk albümü gerçekten güzeldi.. daha sonra çıkardığı albümleri hava gazi olarak nitelendiriyorum...
 • kendisi yakin bir tarihte merdivenleri kullanmak yerine sahneye ziplayarak cikmaya calismis kaslari segirtip titreyerek ancak cikabilmistir.

  bir de her sarkisinin hikayesini anlatma hadisesi vardir
  misal
  "bi gun evde oturuyorum, annem corba yapmis kasigi daldirdim yedim, babam geldi 'olm o corba kasikla degil bandira bandira yenir' dedi.o an kafamda bi simsek cakti bandira bandira sarkisini besteledim"

  sokayim boyle hikayeye be mustafa bu mu?
  yani her sarkinin bi hikayesi mi olmasi gerekiyo?
  ol artik lutfen ol yalvaririm ol geber toprak ol
  papatyalari yukari it.
  sandikli civarinda arabayla dolan mustafa.
 • "aya benzer yüreğim, e doğal olarak takipteyim" mustafa sandal ın fiziğe ve bilime olan ilgisini, sahnede yaptığı, bateri eşliğindeki basketbol gösterisi de spora verdiği teşviği gösterir.
  kızlar ne kadar salak olabilir sorusunun cevabı burda gizlidir.
  mustafa sandal konserinin sonunda elinde basketbol topu varmış gibi dribling yapmaya başlar. bacak arası, reverse fake ler ne ararsanız. sonra sahnenin diğer köşesine kadar gider, ordan döner ve kalkıp jump-shot atar... akabinde giden topu izler ve basket olunca (bateri, efektlerle katkıda bulunur bu esnada) oley diye uçar havaya, hayran kitlesi olan kızlar da onunla beraber tabii. oley mustafa sandal oley.
 • 'onun arabasi var
  guzelmi guzel
  soforu de var
  ozel mi ozel
  bastimmi gaza
  gider mi gider
  maalesef ruhu yok
  onun icin hic mi hic sansi yok' sarkisi ile bi takim mesajlar vermeye calisan, ve cok da super basarip amelelerin arabasinda bangir bangir sarkinin calmasini saglayan dans etme ozurlu insan.
 • akışına bırak albümü ile ilgili "bir gece evde oturmuş kaos teorisini okuyordum. sonra düşünmeye başladım. birden bira aklıma bu geldi. hey, akışına bırak dedim kendi kendime..." beyanatını vermiş insan. akıl fikir diliyorum.
 • beşiktaşlı olmasını istemediğim iki şahıstan biri. . . diğeri için geriye bir seçenek kalıyor tabii, o da reha mıhtar . . .
 • bilmemne ana haber bülteninde, taktığı rastafari şapkasının mahiyetini ısrarla soran sunucuya: "sürpriz yapmak istiyorm" diye yanıt veren, 30 ağustos hisar konserinde de şapkasından türk bayrağı çıkaran, aynen: "bu günde böyle bi şey yapmak istedim, ülkemi çok seviyorum, türkiye'yi çok seviyorum" demecini veren akıllara sığmaz, yürek dayanmaz vatansever pop yıldızı.
  içime su serptin mustafam! ülkemin senin gibi neferlere ihtiyacı var şiddetle.
  ben de söz veriyorum; bir dahaki konserine gelip, şapkamdan çıkarttığım ak-47 ile sana ve hayranlarına teşekkürlerimi sunucam mustafam!
  kaçınızı götürsem kardır, aslanım, entelektüel kahramanım benim...
 • neden yaşıyor bu adam hala, neden neden neden?
  umarım reenkarnasyon yoktur, bir kere daha gelemez, yeryüzüne.
 • klibinde artizlik için kürek çeken şahsiyet.
 • suc bende ve golgede ayni albumleri zannimca mukemmel olan popcu sahsiyet.deli gibi seviyorum sarkilarini.