şükela:  tümü | bugün
  • ht magazin'den tarkan abdullaoğlu'nun haberine göre, boşanma protokolüne göre çiftin oturduğu beykoz çubuklu vadi evleri’ndeki evin üçte iki hissesi, yaman ve yavuz’un velayetini alan jahoviç’e devredilecek. boşanmanın kesinleşmesiyle ev en az 3 milyon dolara satılıp üçte ikisi jahovic’e ödenecek.

tarafların ortaklaşa aldığı ‘songwritter’ adlı tekne, 3 ayda bir jahovic’in kullanımına verilecek. en az 4 yıl içerisinde sandal, eski eşi adına sırbistan’da 250 bin euro değerinde bir konut alacak.

sandal, jahovic’e aylık 15 bin lira nafaka ödeyecek. baba, çocuklar için 5’er bin liradan 10 bin lira iştirak nafakası verecek. yıllık 60 bin lira tatil parasını, eğitim masraflarını ve diğer giderleri karşılayacak. jahovic istediği zaman sandal, eski eşine araç kiralayacak. jahovic’e 275 bin lira değerinde bir araç satın alırsa sandal’ın araç kiralama sorumluluğu ortadan kalkacak.

habertürk
  • e hani kadın ayakları üstünde durabiliyorsa nafaka verilmez diyenler? emina zaten yeterince zengin, şarkıcılığı var ve memleketinde baya tanınan biri. buna rağmen dünyaları almış.

bizim yatımız katımız da yok. yok arkadaş evlenmemeye devam.
  • türk kızları gitsin rus kızları, sırp kızları gelsin diyenlere kapak niteliğinde bir nafaka. acaba mustafa sandal ne yaptı da bunları kuzu kuzu kabul etti ben onu merak ediyorum.
  • adis jahovic'e nafaka vermesinden daha iyidir.
  • mustafa sandal’ın sorun etmeyip kabul ettiği olayın türk erkeklerine dert olması.
  • "müvekkilim ek olarak yıllık 60 bin lira tatil parası, eğitim masrafları, günde 1 paket malbuş parası ve efkarlandığında açtığı bir büyük parası talep ediyor."
  • nafaka'nın özellikle evlendikten sonra tamamen ev hanımlığına evrilen kadınları koruma amacından nasıl uzaklaştığının göstergesi olan tuhaf hadise.

(bkz: elena rybolovleva)