şükela:  tümü | bugün
 • faili meçhul cinayetler, suikastler, katliamlar gibi olaylar ile alakalı olarak yayınlar yapan başarılı bir emniyet ve adliye muhabiridir. cinayet büro ekiplerinin çoğu da kendisini tanır.

  çeyrek asırdır faili bulunamayan çağla tuğaltay cinayeti gibi sansasyonel cinayetler ile alakalı başarılı, doğal ve içten paylaşımları ile bu olayların faillerinin tespit edilmesi konusunda da muazzam işler yapan biridir..

  bilhassa 21 yıl önce vahşice öldürülen çağla tuğaltay adlı çocuğun davası ile özel olarak ilgileniyor
 • çağla tuğaltay cinayeti ile ilgili bir çok video yüklemiş, güzelim kızın katilinin bulunmasi için çocuğuymuş gibi uğrasmakta.
 • çağla tuğaltay cinayetini takip eden, veriler toplayıp, araştırma konusunda yetenekli gazeteci.

  çok hayırlı bir iş yapıyorsun, çok güzel nüanslar yakalıyorsun, videolarını bari bütün olarak bir kez izleyip öyle yükle be abi. cümle bitiremiyorsun, nasıl bir kurgu mantığın var? yapma böyle şeyler. önüne not yığınca olmuyor maalesef. o notları ifadelerine yansıtamayınca çok bir önemi olmuyor. en az on tane saçma video geçiş efekti yapıyorsun, ulan böyle bi geçiş efekti de varmış, aa bu da varmış diyerek konudan uzaklaştırıyorsun insanı. sonuçsuz videolar sunuyorsun. sen yutıbır değilsin, bütünlük sağla yeterli. bütünlüğü sağlayacak birilerini bul o da yeterli. ulaştığın sonuçları sen açıklamak zorunda değilsin, rica et birine, ağzı laf yapan biri olsun. çünkü, kurduğun olay örgüsünü ifade edemiyorsun. ifade ettiklerini de yarım olarak ifade ediyorsun. inanmayacaksın abi ama kafanın içinden geçenleri biz duymuyoruz, gerçekten, samimiyetle yazıyorum bunu. o sesleri bir tek sen duyuyorsun. bu kadar toplum yararına iş yapıp bu kadar kamilce davranan ilk insan bence mustafa abi. bir zeka bu kadar hoyratça harcanıp, çar çur edilir.
 • herkes isini bu adam kadar severek yapsa ulke olarak bambaska bir yerde oluruz diye dusundurten kisi.
 • kendisi buraları okuyorsa çok iyi işler ortaya koyduğunu söylemek isterim işini hakkıyla yapan saygıyı hak eden bir gazetecidir..
  youtube kanalını bende takip edenlerdenim münevver ve çağla için çok uğraşıyorsunuz gözden kaçırılan ya da görülmesi istenmeyen ne varsa kanalınızda yayınlayıp bizlere sunuyorsunuz çok teşekkür ederim.
 • aradan 100 yıl da geçse, faili meçhul cinayetlerin, bilhassa çocuk cinayetlerinin unutulmasına izin vermeyen ve var gücü ile mücadele eden, değerli bir gazeteci ve polis muhabiridir.
 • güzel ve samimi insanlar iyi ki varlar. işini hakkıyla yapan emniyet ve adli muhabir olan mustafa şekeroğlu’na sözlük aracılığıyla selamlarımı iletmek isterim. kendini adeta adadığı ve çözülmesi için cinayet bürosu dedektifi gibi çalıştığı (bkz: çağla tuğaltay cinayeti) bir gün çözülürse emeği çok büyük olacak. bu kızın cinayeti hepimiz için büyük bir travma ve ara ara başlığını da takip ederim. eldeki deliller ışığında günümüz şartlarında hala çözülememesi çok ilginç geliyor.
hesabın var mı? giriş yap