şükela:  tümü | bugün
 • üfürüyor mu doğru mu yazıyor tam anlamadım şuna bir bakın gençler.

  https://twitter.com/mustafaselanik3
 • aylardır temmuz da temmuz diyip duran "türkiye gerçekleri" twitter hesabının sahibi kişi.

  darbe girişimi sonrası hesabına takipçi yüklenmesi oldu, 16-17 temmuz hafta sonu twitter'ın en çok konuşulanlarındandı. ancak aylardır ısrarla tekrar ettiği "temmuz" ileri görüşünün, aldığı bir istihbaratın değil de süreç okumanın sonu olduğunu söyleyerek takipçilerine salak muamelesi yapması hoş olmadı.
 • twitter'da yazar çizer. 80 darbesinde hapis/işkence falan görmüş eski bir sol örgüt üyesi galiba şimdilerde sadece sol görüşlü bir sempazitan. twitlerinden ülkede gelişen olayları çok iyi süzdüğü anlaşılıyor. mesela darbe girişimini taa şubatta falan ima etmeye başladı. link aylarca temmuz temmuz diye bağırdı.

  edit: sık sık kahve muhabbeti yaptığı için uzun zamandır takip etmiyordum. şimdilerde fetöden gözaltına alındığı söyleniyor.
 • ışid'in saldırılar yapabileceğini bu öğlen yazmıştı. akşam 20 ağustos 2016 gaziantep patlaması gerçekleşti.

  ekim ayında suriye sınırında yaşanacak endişeli gelişmelerden bahsediyor bir zamandır. ve ben korkuyorum.
 • bu adami gezi zamanindan beri takip ederim. hemen hemen her ongorusu cikti. hatta bu adam darbe olacagini ekim ayindan beri yaziyordu ima yollu. simdi de ekim ekim diyip duruyor. doguya ve ozellikle suriye sinirimiza dikkat cekiyor. yakin zamanda diyarbakir'in en guvenli il olacagindan bahsederek bir seyler ima ediyor. bu adam diyorsa inanin. twitter'daki diger ergen hesaplar gibi sallama degil. bilemiyorum belki de emniyet birimleri alip sorgulama.
 • eski dhkp/c elemanıyım diye piyasaya çıkıp yeterince takipçiye ulaştıktan sonra ismini değiştiren, kendisine gönderilen istihbarat notlarını ve cemaatin planlarını öngörüymüş gibi pazarlayan, fuat avninin yandan yemişi, kulamer isimli hesabın lacivert renklisi.devlet bu hesap için neden harekete geçmiyor diyordum ama son zamanlarda cemaatçi değilim diye yeminler etmeye başladığına göre harekete geçilmiş sanırım.

  uzun zamandır takip ediyorum kulamer asker çıkmıştı bu da emniyetten çıkacak.
 • fetö yancısı ve fuat avni model bir troll olmaktan ve dahi ahaliyi milyonlarca lira dolandırmaktan derdest olmuş diyorlar....
  rivayet ve sunulan belgeler bu yönde ama pat diye çıkıp, her zaman yaptığı gibi yoklama alma cümlesi olan ' kahve isteyen var mı zalımlar' tweeti atarsa, bilemem.
 • en sonunda yakalandigi soyleniyor. yalniz ona ait oldugu soylenen fotograf pek inandirici gelmedi. fotodaki adamin uzerinde kazak mont var. agustos sicaginda cekilmis olamaz degil mi?

  edit: bu adami taniyan biri fotograflariyla desifre etmis. kullanisli bir desifre ajanmis. son donemde de fetö'ye calisiyormus. bu kadar nokta atis analiz yapmasinin hikmeti belli oldu. yalniz ekim ekim deyip duruyordu bu herif. simdi daha bir tirstim.
 • twitter fenomeni. kendisini dhkp-c li "emekli terörist" olarak tanıtıyordu. twitter'da birçok öngörüleri vardı. bunlardan biri de aylar öncesinden temmuz ayında önemli şeyler olacağına dikkat çekmesiydi.

  birçok twitter kullanıcısı kendisinin dhkp-c itirafcısı semih genç olduğunu söylüyordu. kendisi ise bunu kabul etmiyordu.

  temmuz ayında ki darbeyi aylar öncesinden bilmesi nedeniyle fetö'den gözaltına alınmış. emniyette sorgulanıyormuş. kendisinin semih aykın diye biri olduğu söyleniyor. dolandırıcıymış falan diyen de var.

  twitter'de yaptığı öngörüleri için: ben yıllarca dhkp-c de yönetici seviyesinde bulundum. kafamı bir örgüt militanı gibi kullanarak bu analizleri yapıyorum ne yapacaklarını tahmin ediyorum diye açıklardı.

  en son ekim ayına dikkat çekip duruyordu. ne olacağı hakkında ise bir açıklaması yoktu.

  twitter'daki sayfasında sabitlenmiş twit'i şu: hayatta daima gerçekleri savun! takdir eden olmasa bile , vicdanına hesap vermekten kurtulursun. che guevara.

  ilginç karanlık bir tip.150 binin üzerinde takipcisi var. bakalım altından ne çıkacak. bundan da bir fetöcü çıkartılacak mı?
 • sosyal medyada operasyonculuk oynayan bir çok paralel gibi kendisine başka bir ideolojinin maskesini takmış twitter şahsı.

  darbe ile ilgili 'öngörü'sünden sonra 17-25 döneminde büyük paralel hesaplarla yazışmaları ortamlara düştü.

  unutmamak lazım ki hiçbir paralel ben paralelim demez. bir çoğu kendilerine kemalist, ülkücü, komünist payelerini seçiyor. seçim dönemimde sahip oldukları bot hesapların içeriklerinde de bunu görmüştük.