şükela:  tümü | bugün
  • üfürüyor mu doğru mu yazıyor tam anlamadım şuna bir bakın gençler.

https://twitter.com/mustafaselanik3
  • aylardır temmuz da temmuz diyip duran "türkiye gerçekleri" twitter hesabının sahibi kişi.

darbe girişimi sonrası hesabına takipçi yüklenmesi oldu, 16-17 temmuz hafta sonu twitter'ın en çok konuşulanlarındandı. ancak aylardır ısrarla tekrar ettiği "temmuz" ileri görüşünün, aldığı bir istihbaratın değil de süreç okumanın sonu olduğunu söyleyerek takipçilerine salak muamelesi yapması hoş olmadı.
  • twitter'da yazar çizer. 80 darbesinde hapis/işkence falan görmüş eski bir sol örgüt üyesi galiba şimdilerde sadece sol görüşlü bir sempazitan. twitlerinden ülkede gelişen olayları çok iyi süzdüğü anlaşılıyor. mesela darbe girişimini taa şubatta falan ima etmeye başladı. link aylarca temmuz temmuz diye bağırdı. dikkate değer analiz kasanlardan bir kişi.
  • iyi bir twitter yazarı. aylardır takip ediyorum, sürekli hem mayısta hem de temmuz ayında bir şeyler olacağını, ülke siyasetinin temelli şekilleneceğini söylüyordu.

öyle kulislerden bilgi sızdıran biri değil, duyumlarla hareket eden biri değil. sadece çok iyi yorum ve analiz yeteneğinin olduğunu düşünüyorum.
  • ışid'in saldırılar yapabileceğini bu öğlen yazmıştı. akşam 20 ağustos 2016 gaziantep patlaması gerçekleşti.

ekim ayında suriye sınırında yaşanacak endişeli gelişmelerden bahsediyor bir zamandır. ve ben korkuyorum.
  • bu adami gezi zamanindan beri takip ederim. hemen hemen her ongorusu cikti. hatta bu adam darbe olacagini ekim ayindan beri yaziyordu ima yollu. simdi de ekim ekim diyip duruyor. doguya ve ozellikle suriye sinirimiza dikkat cekiyor. yakin zamanda diyarbakir'in en guvenli il olacagindan bahsederek bir seyler ima ediyor. bu adam diyorsa inanin. twitter'daki diger ergen hesaplar gibi sallama degil. bilemiyorum belki de emniyet birimleri alip sorgulama.
  • eski dhkp/c elemanıyım diye piyasaya çıkıp yeterince takipçiye ulaştıktan sonra ismini değiştiren, kendisine gönderilen istihbarat notlarını ve cemaatin planlarını öngörüymüş gibi pazarlayan, fuat avninin yandan yemişi, kulamer isimli hesabın lacivert renklisi.devlet bu hesap için neden harekete geçmiyor diyordum ama son zamanlarda cemaatçi değilim diye yeminler etmeye başladığına göre harekete geçilmiş sanırım.

uzun zamandır takip ediyorum kulamer asker çıkmıştı bu da emniyetten çıkacak.
  • pkk kahpe eylemler yaptığında aman ağzımızın tadı kaçmasın ali rıza bey çözüm sürecine dönelim birlik kardeşlik çok güzel yazan işid eyleminde ise ''düğün salonunda patlayacak kadar insanlıktan çıkmış yaratıklar'' yazan kripto. hiç bir zaman pkk için yazamaz bunu.
  • fetö yancısı ve fuat avni model bir troll olmaktan ve dahi ahaliyi milyonlarca lira dolandırmaktan derdest olmuş diyorlar....
    rivayet ve sunulan belgeler bu yönde ama pat diye çıkıp, her zaman yaptığı gibi yoklama alma cümlesi olan ' kahve isteyen var mı zalımlar' tweeti atarsa, bilemem.
  • en sonunda yakalandigi soyleniyor. yalniz ona ait oldugu soylenen fotograf pek inandirici gelmedi. fotodaki adamin uzerinde kazak mont var. agustos sicaginda cekilmis olamaz degil mi?

edit: bu adami taniyan biri fotograflariyla desifre etmis. kullanisli bir desifre ajanmis. son donemde de fetö'ye calisiyormus. bu kadar nokta atis analiz yapmasinin hikmeti belli oldu. yalniz ekim ekim deyip duruyordu bu herif. simdi daha bir tirstim.