şükela:  tümü | bugün
 • lise arkadasim... *
 • ayamik in lise arkadaşı. * aynı zamanda şu bilgilere sahip kişi.

  doğum tarihi - 1964 / ankara
  elektronik adresi -
  adresi - trt ankara televizyonu montaj elemanı.

  hacettepe üniversitesi güzel sanatlar fakültesi grafik tasarım bölümünden mezun oldu.

  yönetmenliğini yaptiği belgeseller
  nereye - 1996 / 1'30''
  tykhe -

  kisa filmleri
  bir maniniz yoksa - 1996 / 1'34''
  annem gönderdi - 1996 / 1'17''

  aldiği ödüller
  nereye - 1. foça çevre kısa filmleri festivali belgesel dalı özendirme ödülü
  ftv reklam ve video ltd. şti prodüksiyon ödülü ve prizma net ödülü verilmiştir.
 • zaman gazetesi yazarı. bugün yazdığı yazıda ergenekon davası'ndaki yeni dalgadan sonra yazdıklarıyla dikkatimi çekne şahıs. gazetenin internet sitesini açtığım zaman "musta ünal egenkondaki yeni dalgayı yorumluyor" şeklinde bir başlık vardı. merak ettim ve tıkladım ( http://www.zaman.com.tr/yazar.do?yazino=739988 ). yazıyı okurken artık bu da ne dyeip yarıda bırakmama sebep olmuştur! evet ergenekon davası'nın çok ciddi bir davadır ama bu yapılan değerlendirmenin deniz feneri davasındaki o tip gazeletelerin tutmuyla karşılaştırınca olayın ne kadar içler acısı olduğunu görüyor insan. deniz feneri davasında "islami medya neden bu vakayı eleştirmiyor?" denilince "kesin mahkumiyet verilmeden bir yorumda bulunamayız!" diye cevap veren gazete ve yazarları acaba daha sadece gözaltına alınmış kişilerden neden bu kadar yaygara koparıyor. bunun türkçe'de bir karşılığı olsa gerek!
 • gazetecilik hayatı boyunca henüz , bitirilebilecek bir yazı yazmış bir insan değildir . o ne üslup la öyle , git geliştir de gel. allam ya .
 • bugünki yazısında referandumda "hayır" sonucu çıkarsa, genel affın olacağını belirtmiştir. kemal kılıçdaroğlu'nun genel af söyleminin "herkesi" kapsadığını ifade ederek, teröristlerin de affedileceği sonucuna varmıştır.

  http://www.zaman.com.tr/…n-genel-affin-yolu-acilsin

  bu adamların bu mantıklarını çözemiyorum. referandumda oylanacak olan genel af değil, yeni anayasa tasarısıdır. kaldı ki, chp hükümette değil ve genel af çıkartabilecek sayısal çoğunluğa da sahip değil. böyle bir durumda ufukta bir seçim gözükmüyorsa, referandum ile genel af düzenlemesini bir tutmak mantıksızlık ötesidir.

  mustafa ünal gibileri ne yapıyor peki? aba altından sopa gösteriyor, eğer genel af çıkarsa cezaevinden pkk'lılarından çıkacağını anlatarak okurlardan "evet" oyu istiyor. peki acaba recep tayyip erdoğan genel af açıklaması yapsa, bu dediklerini söyleyebilir miydi? üstelik başbakan böyle bir şeyi söylerse bunu yapabilecek kudrete de sahip. muhtemelen mustafa ünal gibi kalemşörler bu sefer açılım şeklinde övücü açıklamalar yapardı, buna 2x2=4 gibi eminim. bu kadar açık net. konuların nasıl çarpıtıldığı konusunda mustafa ünal ve zaman sağolsunlar bizleri yalnız bırakmıyorlar.
 • bugünkü yazısını yazarken epey zorlanmış olmalı. belki de zorlanmamıştır kişilik meselesi. ertuğrul özkök'ten daha kıvrak bir dönüşü var.
 • akdeniz üniversitesinin yeni reaktörü
 • twitter'da şov yapmak yerine, üniversitedeki fethullahçı artıkları temizlemesi gereken kişi. bunu yapmadığı takdirde, 15 temmuz sonrasında atanan fakat bir süre sonra görevden alınan rektörler listesine bir kişi daha eklenecektir.

  fethullah gülen'i ziyaret ederek rektör seçilen israfil kurtcephe'nin ağırlığı hala üniversitede hissediliyor. özellikle edebiyat fakültesinin bazı bölümleri kurtcephe'nin çiftliği durumunda. tamam bunlara dokunacak kadar cesur değilsiniz, fakat israfil kurtcephe ile birlikte fethullah gülen'i ziyaret ettiği iddia edilen abdullah aziz ergin nasıl hala görevinin başında olabilir?

  abdullah aziz ergin ile ilgili iddialar yalansa, yalan deyin ve hocanın onurunu kurtarın. eğer doğru ise, fethullah gülen'in elini öpmüş bir kişiyi bir daha kampüse sokmayın.
 • fethullahçılarla mücadelede aktif tutum sergilememesine rağmen görevine devam eden kişi.

  abdullah aziz ergin örneği bunun en somut örneğidir. bu kişi fethullah gülen'i ziyaret etmesine rağmen hakkındaki soruşturma kağnı hızında ilerledi. geçtiğimiz günlerde abdullah aziz ergin tutuklandı, ancak akdeniz üniversitesinin sitesinde hala bu kişi boy göstermeye devam ediyor.

  http://aves.akdeniz.edu.tr/aaergin/

  fethullahçı israfil kurtcephe'nin tahliye edilmesinin ardından işi iyice zorlaşmıştır.

  israfil kurtcephe, üniversitedeki uyuyan fetö hücreleriyle çoktan bağlantıya geçmiştir. israfil kurtcephe'ye "geçmiş olsun" kuyruğuna girenlerle ilgili bir işlem yapar mı, hiç sanmıyorum.

  umarım yanılan ben olurum.