şükela:  tümü | bugün
 • lise arkadasim... *
 • ayamik in lise arkadaşı. * aynı zamanda şu bilgilere sahip kişi.

  doğum tarihi - 1964 / ankara
  elektronik adresi -
  adresi - trt ankara televizyonu montaj elemanı.

  hacettepe üniversitesi güzel sanatlar fakültesi grafik tasarım bölümünden mezun oldu.

  yönetmenliğini yaptiği belgeseller
  nereye - 1996 / 1'30''
  tykhe -

  kisa filmleri
  bir maniniz yoksa - 1996 / 1'34''
  annem gönderdi - 1996 / 1'17''

  aldiği ödüller
  nereye - 1. foça çevre kısa filmleri festivali belgesel dalı özendirme ödülü
  ftv reklam ve video ltd. şti prodüksiyon ödülü ve prizma net ödülü verilmiştir.
 • zaman gazetesi yazarı. bugün yazdığı yazıda ergenekon davası'ndaki yeni dalgadan sonra yazdıklarıyla dikkatimi çekne şahıs. gazetenin internet sitesini açtığım zaman "musta ünal egenkondaki yeni dalgayı yorumluyor" şeklinde bir başlık vardı. merak ettim ve tıkladım ( http://www.zaman.com.tr/yazar.do?yazino=739988 ). yazıyı okurken artık bu da ne dyeip yarıda bırakmama sebep olmuştur! evet ergenekon davası'nın çok ciddi bir davadır ama bu yapılan değerlendirmenin deniz feneri davasındaki o tip gazeletelerin tutmuyla karşılaştırınca olayın ne kadar içler acısı olduğunu görüyor insan. deniz feneri davasında "islami medya neden bu vakayı eleştirmiyor?" denilince "kesin mahkumiyet verilmeden bir yorumda bulunamayız!" diye cevap veren gazete ve yazarları acaba daha sadece gözaltına alınmış kişilerden neden bu kadar yaygara koparıyor. bunun türkçe'de bir karşılığı olsa gerek!
 • gazetecilik hayatı boyunca henüz , bitirilebilecek bir yazı yazmış bir insan değildir . o ne üslup la öyle , git geliştir de gel. allam ya .
 • bugünki yazısında referandumda "hayır" sonucu çıkarsa, genel affın olacağını belirtmiştir. kemal kılıçdaroğlu'nun genel af söyleminin "herkesi" kapsadığını ifade ederek, teröristlerin de affedileceği sonucuna varmıştır.

  http://www.zaman.com.tr/…n-genel-affin-yolu-acilsin

  bu adamların bu mantıklarını çözemiyorum. referandumda oylanacak olan genel af değil, yeni anayasa tasarısıdır. kaldı ki, chp hükümette değil ve genel af çıkartabilecek sayısal çoğunluğa da sahip değil. böyle bir durumda ufukta bir seçim gözükmüyorsa, referandum ile genel af düzenlemesini bir tutmak mantıksızlık ötesidir.

  mustafa ünal gibileri ne yapıyor peki? aba altından sopa gösteriyor, eğer genel af çıkarsa cezaevinden pkk'lılarından çıkacağını anlatarak okurlardan "evet" oyu istiyor. peki acaba recep tayyip erdoğan genel af açıklaması yapsa, bu dediklerini söyleyebilir miydi? üstelik başbakan böyle bir şeyi söylerse bunu yapabilecek kudrete de sahip. muhtemelen mustafa ünal gibi kalemşörler bu sefer açılım şeklinde övücü açıklamalar yapardı, buna 2x2=4 gibi eminim. bu kadar açık net. konuların nasıl çarpıtıldığı konusunda mustafa ünal ve zaman sağolsunlar bizleri yalnız bırakmıyorlar.
 • bugünkü yazısını yazarken epey zorlanmış olmalı. belki de zorlanmamıştır kişilik meselesi. ertuğrul özkök'ten daha kıvrak bir dönüşü var.
 • akdeniz üniversitesinin yeni reaktörü
 • çok saygıdeğer şirketler hukuku hocam.
  alçakgönüllülüğün bana göre sözlük karşılığıdır.
  aynı zamanda eşsiz bir sabıra, kararlılığa ,istikrara sahip olumlu , pozitif enerji veren iyi kalpli dürüst dini ve kalbi bütün bir hocamız .
  bir hoca düşünün ki ;
  imam hatip lisesini bitirmiş,imam hatip mezunlarının mağduriyetini iliklerine kadar yaşamış ,gittiği lise türkiye'nin en iyi eğitimi veren liselerden biri olmasına rağmen (istanbul imam hatip lisesi)türkiye'deki kemikleşmiş baskılar yüzünden ikinci defa lise eğitimi almak zorunda kalmış, ve yine istanbul'un en köklü liselerinden biri olan pertevniyal lisesini başarıyla bitirmiş ,üniversite tahsilinde de istikrarı ve inancı sayesinde aynı gün içerisinde hem ilahayat fakültesinin hem de hukuk fakültesinin derslerine girerek 3.5 sene içerisinde 4 senelik olan hukuk fakültesini ve ilahayat fakültesinden eş zamanlı mezun olmuş ,üstün başarısı sayesinde üniversiteyi bitirdiği sene girdiği burs sınavında 1. gelerek almanya'da yurtdışı bursu kazanmış, orada da tahsilini en üst düzeyde yerine getirmiştir.

  karabük safranbolu'lu olan ,anadili gibi almanca,ingilizce ,arapça bilen çok saygıdeğer hocam türkiye'nin %50 sinin uğruna canını verebileceği bir partinin,ak partinin tüzük yazarı olup ,23.dönem ak parti milletvekiliğini de yapmıştır,aynı zamanda iki güzel evlat ve bir güzel eş sahibi olan hocamızı allah hocamızı başımızdan eksik etmesin.
 • sivas'in gürün ilçesinden doğmuş, kabataş erkek lisesini bitirdikten sonra istanbul üniversitesi cerrah pasa tip fakultesinden mezun olmuş olan akdeniz üniversitesi rektörü.

  "adam gibi adam dediklerindeki işte o adam bu adam"

  öğrencisi arkadaşıdır. makamına gidip çayınizi içer muhabbet edersiniz. yada bir öğlen arası yürüyüşe davet edersen hayır demez. bir ramazan akşamı iftara davet edersiniz o, makarnanizi, çorbanizi sizinle paylaşır. telefon faturanizi mi ödeyemediniz yardım isteyin geri dönecektir.http://m.milliyet.com.tr/…talya-yerelhaber-1928948/
  hali saha maçı, tenis, bisiklet ne olursa bu teklifleriniz de geçerlidir. otobüs seferleri düzenler, yeni hatlar açar açtırır. kısacası öğrenci aşkı başkadır mustafa hocanın birazda hazır cevaptır :) https://onedio.com/…esi-rektoru-mustafa-unal-792829
  candır o ne mutlu ona, ne mutlu onun zamanında akdeniz'de eğitim gören her bir bireye.