şükela:  tümü | bugün
 • trabzon karadenizspor'un 2009-2010 sezonu kadrosunda 5 numaralı formayı giyen 1987 trabzon doğumlu defans oyuncusu.

  aydınlıspor ile başladığı futbol kariyerini trabzonspor, trabzon idmanocağı, arsinspor ve değirmenderespor'da devam ettirdikten sonra 2008-09 sezonu başında karadenizspor'a geçmiştir.

  takımın kaptanıdır.
 • beşiktaş maçında kariyerinin şimdiye kadarki en önemli maçına çıkacak. bakalım türkiye futbolu bir stoper daha kazanacak mı.
 • trabzonspor'un 3 ekim 2010 trabzonspor beşiktaş maçı kadrosunda görev yapacak olan 1.91 boyundaki oyuncu trabzonspor atlyapısından yetişmiştir. trabzon'ludur aynı zamanda.
 • trabzonspor'un son bir kaç yılda alt yapıdan çıkarıp da a takım bünyesine katabildiği tek oyuncu. böyle bi sıfatı taşımasına rağmen henüz antrenmanlarda yer almaktan öteye gidememişti. kader onu bugün -yanılmıyorsam- ilk kez trabzonspor forması giyeceği bir maça çıkarıyor. umarım bu detay, yükselerek devam edeceğini umduğumuz kariyeri için güzel bir başlangıç hikayesi olur.
 • 3 ekim 2010 trabzonspor beşiktaş maçı'nda trabzonspor'u 1-0 öne geçiren golü atan genç defans oyuncusu. ilk maçına göre çok iyi bir performans çizmekte ayrıca.
 • fabian ernst gibi bir müthiş adama üstünlük sağlayarak attığı kafa golüye iyi bir başlangıç yapmış olan oyuncu.
 • 3 ekim 2010 trabzonspor beşiktaş maçında 50. dakikada buldugu golle, daha da önemlisi futboluyla, ileride daha fazla dakika konusunda ümitlenmesi gereken oyuncudur.

  en büyük şansı şenol güneştir. şimdi takımın başında lazaroni veya trabzon'u iyi tanımayan bir hoca olsa, koyardı ceyhun'u, derdi ki "stoperim yoktu", sorumluluk da almazdı. şenol güneş ona güvendi, o da çıkıyor aslan gibi oynuyor. özkaynaksa özkaynak, daha ne olsun.
 • heyecana bak lan.. konuşamıyor uşak basın toplantısında, yemin olsun konuşamıyor.. kelimeleri toparlayamıyor, cümle kuramıyor şu an.. rüyada bence, şokta veya..

  helal olsun lan sana helal..
 • kötülenmeden önce düşünülmesi en azından okunması dileğiyle..

  tüm spor programlarında gencecik bi futbolcunun bu maçta (bkz: 3 ekim 2010 trabzonspor beşiktaş maçı) oynaması gol atması üzerine yorumlar yapılıyor yalnız bence daha enteresan olan taraf, adamın 23 yaşında ilk resmi maçına çıkıyor olması. golden daha ziyade bu takıldı benim aklıma.
  giray ve adını yazamayacağım polonyalı arkadaş da iyileşirse 2. resmi maçına çıkması da zor.

  öte yandan sabri sarıoğlu 26 yaşında super ligdeki 8. sezonunu yaşıyor, aralarında sadece 3 yaş var.

  vay arkadaş, yazık lan adama. inşallah bu bi dönüm noktası olur da milli takımda da görürüz kendisini.

  not: ne sabri super topcu diyorum ne de mustafa kotu topcu. aklıma sabri geldi nedense.
 • maçtan evvel kendisiyle ilgili tek bildiğim şeyler;
  (bkz: #17315694)
  ve bir de sporx'te sezon öncesi kamp hazırlıklarında oyuncuların performansları değerlendirilirken, kendisine 9 puan verilmiş, kampın en iyilerinden olduğu yazılmıştı.

  seremonide gördüm kendisini ilk kez, esas duruşta öyle içten marş okuyor öyle heyecanlıydı ki, canım kanım ısındı birdenbire, maç içinde de fazlasıyla hakkını verdi formanın, ilk hamleleri hava topları çok başarılı idi, formunu artırarak devam etmesi dileğiyle, merak etmesin şenol güneş var orada, yeter ki çalışmaya devam etsin.

  koçum ya heyecana bak uşaktaki, ilk maçında avni aker'de beşiktaşa karşı oynuyor, güzel oynuyor üstüne de harika bir kafa golü atıyor, evet beşiktaşlıların dediği üzere mustafa trabzonspor'dur.