şükela:  tümü | bugün
  • son zamanlarda bunaltma seviyesine varan durumdur.
    biraz önce bir kamu bankasına ulaşmak yaklaşık 15 dakika harcadım.
    istediğiniz kadar bilgi sahibi ve tecrübeli olun fark edemeyebiliyor.
    üstelik aramadan önce sözlükten direkt bağlanma ile ilgili entry'deki kısayolu da denedim.
    yapmayın etmeyin. 0'ı, bilemedin, * ya da #'yi direkt bağlanmaya ayırın , bize işkence çektirmeyin.
  • akbank 'kı tek geçerim o hususta. ne yaparsanız yapın o temsilciye ulaşmanızı imkansız kılacak bir döngüye çekiyor sizi. bik bik tuş tıklamaktan iflahınız kesiliyor ve pes ediyorsunuz.tebrik koydum kendilerine.
  • “yapmak istediğiniz işlemi kısaca söyler misiniz?” diyerek, söylediğiniz hiçbir şeyle tatmin olmayan bilgisayar teyzeler yüzünden yaşanmaktadır. “müşteri temsilcisiyle görüşmek istiyorum” diyorsun, “ne konuşcaksın?” diyor. lan sana ne, bağlasana sen!
  • musteriye biz sizle is yapmak istemiyoruz, batmak istiyoruz demenin en aktif yolu.

yalniz ruh hastasi mazosist musteriler cok oldugu icin bu gibi kurumlar bu cagda hala is yapiyor. para kazaniyor.
  • sizden önce bağlanan yavşak müşterinin, müşteri temsilcisini esir almasıyla da ilgili olabilir.

(bkz: sabri bayraktar)
  • gittikce zorlasandir.
    direk telesekreter kadina
    'musteri hizmetleri!' diye bagirirsaniz bile bazen yonlenmiyor. gittikce makinelesiyor bu is.

merhaba ben skim.netten ariyorum kampanyalarimizdan bilgi alm.... gibi bir cok nicede yakamizdan dusmezler. ama en basitinden daha paketimi degistirmek icin baglanamiyorum cogu seye.

bunlarin en tehlikeli olani da bankalarda. ulan kart senin para benim onemli bir mesele olsa bile baglanmak zamanlar aliyor ve o anda yasadigin korku da cabasi.

merabalar penisilin nokta komdan ariyorum
    meraba skim nokta netten ariyorum
    kampanya bedava sizin icin yalnizca sizin icin indirim para puan kara bulan tam takiy kuyu bakiy... bitmiyor..

sizi musteri hizmetlerine baglamadan once kampany....
  • geçen işim düştü; şunun için 2'ye basın; bunun için 4'e basın falan derken hiçbir insan evladıyla konuşamadan kapattım ya lan.
  • firmaların tekelleştiğine işaret etmektedir.
  • vakıfbank da farksızdır.
  • 2018 yilinda internet bankaciligindan cep subeden sesli yanit sisteminde rahatlikla yapilacak isler icin karsida insan aranmasindan kaynaklanan sorun.

dogal olarak herkes elindeki is gucunu optimumda kullanmaya satis sonrasi destegi mumkun oldugunca self servis halletmeye calisiyor.