şükela:  tümü | bugün
 • evet türkiye'den işletmeci manzarası seri 5678. marmaris'teki club sunset denilen apart otel booking.com yorumlarına sıradan hakaret etmiş.

  bu zihniyetteki insanlar memlekette işletmeci bu adamlar bu işten para kazanıyor.

  çekinmeden tıklayınız mobilde açılmıyor masaüstü versiyon istesterseniz çıkacaktır.

  edit: cevab veremedi tınısı da var yorumlarda ki harikulade.. şu frekansı yakalamış
 • ilk yorumu okuyunca sanki biraz müşterinin de abartması dedim ama alta inip, efsane yorumlar geldiğini görünce hak verdim.

  yorum: kahvaltıda verilen yumurtalar bayattı ve kahvaltı doyurucu değildi. üst katta sakın kalmayın, çok sıcak ve basıktı, klima kullanılmayacak kadar pisti. karşılama kaba ve kötüydü. yabancı misafirlere sevgi ve ilgi daha fazlaydı. / you can find a better place with less price.

  cevap: ahh ahh bu arkadaş ingilizcede biliyormuş bizim kavaltı herkesi doyuruyor da acaba sen nıye doymuyorsun mıdenı bır kontrol mu etırsen doktora yanı hem bizim yumurtalarımızda gunluk gelıyor taze taze . thıs person need to see the doctor because he has problem wıth hıs stomach everyone welcome . herkesin huzurla tatılını yapabılecek bır yerdır burası herkesi bekleriz saygılar hurmetler bızden butun mısafırlerımıze

  yorum: berbat

  cevap: berbat olan nedir gül hanım ? ayrıca odamızdaki bardakları neden çantanıza koyup götürmüşsünüz evinizde bardak mı yok ?

  yorum: sabaha kadar odada boceklerle savastik

  cevap: bızım otelde böcek yok sen bavularını gelırken kontrol etın mı evınde bocekler cantanın ıcıne gırmesınlermı ! sevmenız gerekn bırsey yok bır gecelık geldınız sızın sadece yatacak bır yatağa ihtiyacınız vardı

  yorum: klima düzgün çalışmıyor ve ücretli

  cevap: kılıma kumandasını kulanmasını bılmıyorsun ondandır sorsan bıze gelır yardımcı olurduk elbetekı ucretlı neden bedava sana kılıma verelımkı aldığın herseyı odemek bence onur sayılmalı şikayat değil bedava bırseyler beklemek dorğu bır davranış değil insanların emeğine saygı göstermek lazım
 • pek bi gergin otel. muhtemelen ilgi çeksin diye de bu şekilde yazılmış olabilir. yoksa gerçekten profil buysa fena, bilemedim. hazır işimin olmadığı bugün teker teker okurum şimdi.
  yalnız en altta yer alan "değmez / not worth it” başlıklı yorumun cevabına sağlam güldüm.

  edit: oha hepsini okudum. saygısızlıktan başka bir şey değil bu yapılan. seviyesiz insanları eğitmek şart hele ki böyle mesleklerde. otel tıklanma rekoru alır şimdi. normalde hayvanlı benzetmeler sevmem ama dönüp şöyle bi yorum yapardım tekrardan müşteri olsam. "konuşan papağan falan gördüm de yazabilen sığır ilk defa görüyorum." terbiyesizler. sinirlendim. *
 • olumsuz eleştiriye tahammülü olmayan oteldir.
 • lan hadi bir tanesi, bilemedin 3-5 tanesi hatalı.. ama onlarca kişi yazmış işte, üstelik verdiğin cevaplardan da belli senin ne olduğun...
 • okurken gözleri kanatan yorumlardır aynı zamanda
  (bkz: bis)
  (bkz: şenlzok)
  (bkz: kılımasıs)
 • (bkz: resebsiyon)
  (bkz: kılima)
 • yorum yanıtlarına bakarak şunu diyebilirim
  (bkz: sikmediyseler şanslısınız)
 • bir adet (bkz: su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim) haberi daha. aslında rezalet desek daha iyi.
  otellerinde konaklayan misafirlerin şikayetlerine, yaldır yaldır hakaretlerle cevap yetiştiren, türkçe cahili, çakal bir çalışan veya işletmeci barındıran bir işletmenin ifşaa edilmesi durumu.
  "klima paralı" yazan müşteriye, "paralı olcak tabi, bedava bişey istemek onursuzluktur" diyecek kadar pusulaları şaşmış.
 • herhangi bir hakaret göremediğim yorumlardır. sen önce git evinde kocanın sana yaptığı hakaretleri yorumla sonra gel. o gün otele geldiniz ve tabloları yürüttünüz. bu çok net. kameralarda kayıtları var. neyse herkes çok memnun, ama bi siz beğenmediniz yorumlarımı, doğal olarak bu çok garip.

  çok sevimli oteldir. çok güzel oteldir. böyle adamları işletmeci olarak gördükçe, fabrikalarda harcadığım ömrüme acıyorum. ben de yapabilirim anasını satıyım diyorum. ama yok işte cesaret yok.