şükela:  tümü | bugün
19 entry daha
  • terbiyesiz bir esnaftır, yeni türkiye' ye çok uygundur. müşterilerine verdiği cevaplara gülenin de kuş kadar aklı yoktur.
  • tavuktan zehirlenen müşterisine vediği cevap rezilliktir. komik falan değil iş ciddi. tavuktan zehirlenmek öldürücüdür. ölmeseniz bile 2-3 yıl sonra polip, kanser vs birşey yapar illaki.
  • noktalamalar ve kullandığı klavye diline bakılırsa yorumlar ve verilen cevapların aynı kişiden çıkmış olma olasılığı yüksek, ayrıca bayat ekmek ve gecenin üçü detayıda bu kanıyı güçlendirmekle birlikte pr olabilir.
  • (bkz: cahil cesareti)

kafası atan bir müşteri eline mahkeme kağıdı verirse görürüm ben o esnafın cüretkar halini:)
  • buna gülenle benim oyum nasıl bir olur ya?
  • adaletin tüketicinin yanında değil, tüketici hakem heyetleri diye sikik kurumlarda oyalayan türkiye devletinin topraklarında peydah olmuş sikik, yüzsüz, şerefsiz esnaf, satıcı hatta kurumsal firmanın yaptığı yüzsüzlüklük, trollemedir. bu ülkede adalet yok, ister paranla zehirlen , öl, geber kimsenin umrunda değil, ve de bunu biliyorki hizmet ve mamul üretenler işte bu entrydeki troll restaurant ibnesi kadar cessur ve vakurlarlar. ulan allah hepinizi hakkınızı alamadığınız bir tüketici problemi ile mağdur etsin.
  • ıgrendiren cevaplardir. mutfak, calisan, sunum vs her sey les, pislik icindeymis hissi veriyor.
  • bence gayet yaratıcı ve net cevaplar vermiş. bu cevapları beğenmeyen de net kişilik problemi vardır. uzak durun.

yalnız bu problemli insanları uzak tutmak fayda mı zarar mı getirir firmaya onu bilemedim.

siz biraz daha samimi gibisiniz
  • makul derecede kibar bir insandır. biri bana "siparişimi çok sıcakken kaba koymuşsunuz" diye çemkirse, "anaynamua mu goyaydıhk?" derdim. iyi ki restoran sahibi degilim. şanslısınız keranacılar.
24 entry daha