• “tavuktan kıvrandım.” yorumuna “gece açıkta kalmışsınızdır.” yorumu biraz sıkıntılı.
  • saygısızın tekiymiş. sözlükçü gazına gelip sonuna kadar okudum, zaman kaybı.
  • trollük adı altında her eleştiriye verecek cevabı olan işletmeci yorumlarıdır. yemeyiniz...
  • trollemek değil bildiğin azarlamak, üste çıkmak. böyle davranışlar nasıl hoşunuza gidiyor anlamak mümkün değil.
  • güldürmeyen esnaftir, aksine insani sinirlendiren bir esnaftir.
    ben sonuçta para veriyorum ve karşılığında yemek alıyorum, yemek hakkinda yorum yazabilmek, şikayet edebilmek, beğendiğimi dile getirmek benim en büyük hakkim ancak esnaf kişisi hiçbir şikayeti kabul etmeyip iğneleyici sözler sarfediyor.
  • samimiyet ile seviyesizliği karıştıran mekan. bu cevaplar bildiğiniz terbiyesizce cevaplar. bence olmamış... hani çocuklar bazen ilgi görmek için şımarıkça haddini aşan ve terbiyesizce karşılıklar verir anne baba da benim oğlum /kızım lafını esirgemez medenidir sosyaldir dışa dönüktür der ama çocuk bildiğiniz hödüktür sevimsizdir ya aynen öyle...
  • bu kez güldürmedi
  • sonra "millete hakeret edenlere millet neden oy veriyor?" diye soru soruyorsunuz. adamın yaptığı trollük değil, nezaketsizlik. müşterinin her söylediğine cevap verilmez. verilecekse de uygun şekilde, nezaket kuralları içerisinde cevap verilir.
  • gelecek sefere daha az gönderecem her gün yiyin diye ahaha bu güldürdü işte
hesabın var mı? giriş yap