• ıgrendiren cevaplardir. mutfak, calisan, sunum vs her sey les, pislik icindeymis hissi veriyor.
  • bence gayet yaratıcı ve net cevaplar vermiş. bu cevapları beğenmeyen de net kişilik problemi vardır. uzak durun.

yalnız bu problemli insanları uzak tutmak fayda mı zarar mı getirir firmaya onu bilemedim.

siz biraz daha samimi gibisiniz
  • makul derecede kibar bir insandır. biri bana "siparişimi çok sıcakken kaba koymuşsunuz" diye çemkirse, "anaynamua mu goyaydıhk?" derdim. iyi ki restoran sahibi degilim. şanslısınız keranacılar.
  • terbiyesizliğin , ukalalığın adı yaratıcılık olmuş. şu cevaplardan biri size verilse koşa koşa
    “11 kasım 2017 yemeksepeti rezaleti“ diye başlık açarsınız. her şeyin bir üslubu , adabı vardır.
  • terbiyesizliktir, yemeksepetinde de bulunmaması gerekir
  • ilgili restoranın ismi, 'acil yemek, bayraklı (mansuroğlu mahallesi)' dir. izmir'de iş yapıyorlar. tavuktan kıvranan arkadaş benim. oradan biliyorum.
  • cevaplar gayet güzel. müşteriysen müşterisin anasını satayım, otu boku eleştir aferin. sanki nusrete 500 lira bayıldı pesevenk, 8.5 liraya ağlıyor
  • terbiyesizin teki.

şahsen bir restorandan bir şey almadan önce yorumları okusam da çok sallamıyorum puanı anormal derecede düşük değilse. yani şu yorumlara rağmen restorandan yemek sipariş edebilirdim ama bu terbiyesiz cevaplardan sonra hayatta almam.

varsayın ki yemek aldınız, beğenmediniz ve bunu yazdınız. gelen cevaba bakıyorsunuz ukalalık akıyor. saygılı davranmak, müşteriyi memnun etmek zorunda hissetmediğine göre para kazanması çok da gerekmiyor.

bok yiyebilir yani.

terbiyesiz

yüz yüze aynı ukalalıklara maruz kalsanız adamın kafasını gözünü yararsınız burada eğleniyorsunuz. insanoğlu çok garip gerçekten
  • başlığı açan yazar arkadaşla muhtemelen aynı semt de oturuyoruz.bu restorandan sipariş verecekken yorumlara cevap şeklini görüp vazgeçmiştim.saygısız ve üste çıkan insanlardan hoşlanmıyorum.
  • trolluk degil terbiyesizlik, is bilmezliktir. yukarida bir arkadas musteriysen musterisin alti ustu 8 lira falan demis de, oyle olmuyo iste. ayip bi kere.
hesabın var mı? giriş yap