şükela:  tümü | bugün
 • münbit topraklarımızdan çıkan yeni bir dolandırıcı. üniversitelilerin anlattıklarında biraz eksik veya gizlenen yön de var gibi.

  --- spoiler ---

  bir öğrenci, "bana, 'eşim telefon kullanmamı istemiyor. eşimden habersiz iyi bir telefon almak istiyorum ama bana kredi çıkmıyor. sen bana telefon al, parasını veririm' dedi. ben de iş yerini bildiğim ve kendisine güvendiğim için bir mağazaya gittik, cep telefonu beğendi. değeri 4 bin 799 tl olan cep telefonunu kredi çekip aldığım için borcum 5 bin 599 tl oldu. bu parayı da 12 taksitle ödemeye başladım. daha sonra bu parayı kendisinden istedim. yarın, ertesi gün ödeyeceğim dedi ve bugüne kadar ödemedi. bu şahsın benim gibi birçok öğrenciyi bu şekilde dolandırdığını öğrenince karakola geldim" dedi.
  bir öğrenci ise "kaza yaptığını, para lazım olduğunu iddia ederek para istiyordu. bana kredi başvurusunda bulundurdu. arabasının kendi üzerine değil, oto kiralama firması üzerine olduğunu öğrendik. bir çare bekliyoruz" diye konuştu.
  --- spoiler ---

  http://www.hurriyet.com.tr/…sikayetci-oldu-40833788
 • dayiyor diye samimiyiz sanıyor bana yamuk yapmaz diyor sanırım müşteriler .

  bırakın öğrenciyi iki akademisyen arkadaşın berberi böyle bir tipti. parayı geri alana kadar gobekleri catladi. berberligin sanindandir dolandiricilik
 • yil 2018 gunahimi vermem kimseye. bu insanlarin yasadigi kafadan istiyorum dedirten hadise. rezalet puani -234. bu aptalliktir.
  (bkz: hukuk aptalları korumaz)