• funda özkalyoncuoğlu'nun madonna gafı sonrası yaptığı açıklama.
    açıklama içerisinde peygamber hadileride var. siyasette var. musul politikası ve gündemi hakkında çarpıcı beyanlar var.

"madonna" gafıyla gündeme gelen funda özkalyoncuoğlu, "bu benim bilmediğim olsun. vay arkadaş ya siz musul'a bakın, bugün ankara'da çok önemli bir toplantı oldu oraya bakın" dedi.

hadis: "bildiğim de benimdir bilmediğim de benimdir diye peygamber efendimizin bir açıklaması var değil mi?"
    funda hanım bu bir açıklamaysa bu açıklamanın kaydı nerededir? yok açıklama değil hadis demek istediyseniz ben bu hadisi ilk defa duydum. eğer bu hadisi bilenler varsa lütfen yeşillendirsin ve edit yapayım.

aydınlanmak isteyen cahiller için açıklamanın tümü:
    http://odatv.com/…kin-bana-bakmayin-1810161200.html

edit: ekleme ve imla.
  • hani yaramaz veletler vardır. bir hata yaptıkları zaman dikkatleri kendinden uzaklaştırmaya çalışan çocuklar vardır. o çocuğu gördüm kendisinin açıklamasında.
  • bu kadının çıktığı programları gördükçe, "vay be insanların ne kadar boş vakti var, bu kadar saçma programları izleyip, bunların yaptıkları yorumları saatlerce dinliyorlar" diyordum, şimdi kalkmış sıkışınca " siz musul'a bakın" diyebiliyor. ablacım pardon da bizden önce sen bak bi musul'a. zaten bu insanlar musul ile ilgileniyor olsa sen orada olmazdın...
  • ayıbı başka bir ayıpla örtmeye çalışmak.

biz buna şark kurnazlığı diyoruz teyze, ama işte mesele kafa meselesi, içindeki beyin önemli.
  • musul abdesti aldıktan sonra yapılan bir açıklamadır.
  • (bkz: kedi gozu) konusuna girmemesi beni uzuntuye sokan teyze aciklamasi.
  • mezhepçi bir kadın olduğunu deklare eden kişi beyanı.
hesabın var mı? giriş yap