şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'nin giderek kötüye giden ekonomisini dahada kötüleştirecek göç dalgasıdır. bu sefer 3.14'ü görecektir dolar diye düşündürendir.

haberin linki
  • bi grup öfkeli gencti halbuki.. simdi göçe sebep olacak olayi tetikliyor o öfkeli grup. belki de mezhep savasini baslatacak. dolar ne olur tartisilir. kagit üzerinde enflasyon dusuk gorunsun diye yeni yontemler geliştiriyoruz biz. bunun icin de bi çözümümüz vardir.

valla icim sisti.
  • peşmergenin kontrolünde güvenli, çatışmasız bir kuzey ırak var iken neden orayı aşıp ta türkiye'ye geleceğini çok merak ettiğim muhtemel göç dalgası. zaten ülkeye giren daha çıkmıyor, haliyle kasıyor. kuzey ırak'ta kalsınlar amına koyim, yeter lan.

ha bu arada, bölgeden türkiye'ye giriş yaptıktan hemen sonra gönderin istanbul'a hepsini. aman oralarda kalmasınlar, hepsi istanbul'a gelsin. 100 bin olur 200 bin olur, giriş yaptıktan sonraki 24 saat içinde hemen istanbul'a gönderin.

siz ne basiretsiz yöneticilersiniz ki, bizi ülke olarak dahil etmeyip dışarıda tuttukları bir operasyondan kaçanları bile ülkeye kabul edecek kadar şuursuz davranabiliyorsunuz. adamlar seni def ediyor operasyondan sen de kapıları kapatıp, bir kedinin bile geçişine izin vermeyip "ne haliniz varsa görün" diyemiyor musunuz? bu hangi planın uygulaması acaba. bunu vicdan ile merhamet ile açıklayamazsınız. çünkü sizi çok iyi tanıyoruz. ülke olarak ekonomik çöküşün arefesindeyken bu kadar insana hangi maddi güçle bakacağız.acaba bütün bu şuursuzluk, türkiye'deki demografik dengeleri türkler aleyhine değiştirme planının bir parçası mı? anadolu'yu türk yurdu olmaktan çıkarıp, ne idüğü belirsiz topluluklar çöplüğüne çevirme planının bir parçası mı?

sözde amerika'ya kafa tutan, obama'ya parmak eden, amerika'nın sözde üzerini çizdiği kişiler hala amerika'nın ve batının bütün istediklerini yerine getirmede bir saniye bile tereddüt etmiyorlar.

daha dün gece internette öyle eski zamanlarına bakıyordum başta istanbul'un. türkler, ermeniler, rumlar ile birlikte o eşsiz kozmopolit istanbul'un görüntülerine, kişilerine ve olaylarına bakıp iç geçirdim. şimdi ne haldeyiz, araplarla omuz omuza yürüyoruz, hatta o leşleri görmemek adına istiklal caddesi gibi bir zamanlar zamanımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz yerlerden elimizi ayağımızı çektik, kendimize faunuslar kurduk. içimiz şişiyor o leş ortama girdiğimiz zaman.

(bkz: sinirden kendini sikmek)
  • bu ülkeyi işgal etmenin tek ama tek bir yolu vardı. batılılar 100 yıl önce yaptıkları hatayı tekrar yapmak istemiyorlar. bu sefer türkiye topraklarını işgal etmeyi başaracaklar. türk milletini arap ırkı ile değiş-tokuş ederek topraklarımızı kolayca ele geçirmeyi planlıyorlar. ordusu derdest edilmiş bir milletin üstüne üstlük içeriden ideoloji anlamında paramparça edilmiş bir ülkenin üzerine hangi akbaba çökmek istemez ki?
  • yakinda bulgaristan ve yunanistana dogru bir siginmaci dalgasi baslayacak, onun habercisi.

zira bazilari cidden bu milletin a... koydu.
  • yerinde tespit.

gelin ulan, herkes gelsin, gel al beni, suriyeli istiyorum gel, gel al beniii.