şükela:  tümü | bugün
 • yaklaşık 21 ay önce aldığım ve iki yıl garantisi olan akümün düşük voltaj vermesi dolaysıyla hiç kıvırmadan, işi yokuşa sürmeden, sorun aracınızdadır vs. demeden garanti kapsamında değişimini yapmış akü üreticisidir. sadece aracımın ses sisteminde ekstra amfi vs. gibi bir müdahale olup olmadığına bakıldı ve değişim gerçekleştirildi. hep şikayet yazıyoruz, bir memnuniyette yazmış olayım.
 • hay sikeyim bi allah kulu da markasından ve reklamlarından başka bişeyinden bahsetmemiş dedirten uzun yılların akü markası. kardeşim bu bir firma ve ürün satıyor. hiç mi biri almamış, kullanıcı deneyimini yansıtmamış şuraya, herkes kahvehane lakırdısı yapmış boyuna...
 • yabancılara satıldığını duyunca üzüldüğüm şirket. başka kaç türk markası daha vardı ki mutlu akü kadar güven veren.
  bu arada mensubu olduğum holding'in izolatör fabrikası da kapanacak. sebebi de genel olarak 30 kuruşa sattığımız izalatörün tanesinin çinden 28 kuruşa gelmesi. hep fabrika açılışlarına katılan devlet büyükleri kapanan fabrikalar karşısında neden bu kadar fütursuz bilemiyorum.
  sonumuz hayrolsun.
 • sev kardeşim filmindeki fabrika sahneleri bu markanın fabrikasında çekilmiş.
 • otomobilimde 5 yıldır kullandığım mutlu akü dün ömrünü tamamladı ve yerine tekrar mutlu akü tercih ettim. uygun fiyatlı ve uzun ömürlü olmasından dolayı başarılı ürünler üretiyor bu marka.

  aracımı sıfır km aldığımda üzerinde gelen akü 3 sene de ömrünü tamamlamıştı, mutlu akü fabrikasyon aküden daha dayanıklı çıkıp 5 sene dayandı herkes 2 sene de bir akü değiştirilir diyordu ama bu mutlu akü için geçerli değilmiş deneyimlemiş oldum.

  fiyat olarakta gayet uygun fiyatı 70 amper aküyü 280 tl'ye aldım. 5 sene önce 70 amper mutlu aküyü 220 tl'ye almıştım. 5 senede sadece 60 tl artması da şaşırtıcı geldi her şey 2 katı fiyatına çıkmışken aküler bu zamlardan çok etkilenmemiş.
 • ne zaman bir yerde reklamını görsem bana çocukluğumu hatırlatan ve her hatırladığımda beni gülümseten markadır.
  çocukken, yol kenarlarında reklamlarını -yani kocaman harflerle yazılı "mutlu aküleri" tabelalarını- görüp neden bahsettiklerini asla anlayamadığım ve uzun süre de çözemediğim esrarengiz bir markaydı bu benim için. akünün anlamını bilmediğim için, "aküleri" kelimesindeki "ler" in bir ek olduğunu anlamamıştım. dolayısıyla bir bütün halinde algıladığım bu "aküleri" kelimesi bir bilmece gibiydi benim için. bir de bu "aküleri", mutluydu!? çocukken aklımdaki kimselere soramadığım ve bir türlü cevaplayamadığım sorulardan biriydi "aküleri" nin ne demek olduğu ve neden mutlu olduğu...
 • iddia ediyorum, tüm sektörleri kapsayan bir 'marka güvenilirlik' endeksi oluşturulsa bu marka ilk beşe girer. bugüne kadar hiç akü almam gerekmedi fakat gerekse gözü kapalı gidip alacağım kadar güven uyandırıcı bir intiba bırakmış bende.
 • oldukça kaliteli aküler üreten firma. bünyesinde barındırdığı diğer markalarını kullanmadım fakat hem varta, hem de mutlu akü kullanmış bir bünye olarak söylüyorum, aynı dönemde aldığım bu iki markanın (ikisi de 72 amper) ikisinden de eşit derecede memnunum. varta'yla kıyaslamamın sebebi, genellikle iki marka arasında kalındığında hep bu ikisi arasında kalınıyor. şahsi görüşüm ve tecrübelerime dayanarak söylüyorum, aynı kalitede oldukları için biraz daha fazla para vermeye gerek yok, mutlu akü'yü tercih etmenizi öneririm, aradaki farkla da aracınıza bir güzellik yapın, lastik parlatıcı, ne bileyim, güderi, temizlik şampuanı falan alın.
 • teknik özellikleri kıyaslandığında, fiyat performans olarak pek çok ünlü markadan daha iyi aküler üreten firma. yakın zamanda aracımın aküsü bittiği için yeni bir akü için ufak bir araştırma yaptım. bosch, varta, halfords, lion gibi pek çok markanın aküsünden daha iyi fiyat/performans sağladığını farkettim. yalnız yurt dışında dağıtım ağı çok geniş değil, sadece amazon'da bulabildim. ek olarak da garanti konusunda net bir şekilde muhatap bulamadım. sonuç olarak duracell sipariş ettim.
 • çocukken oto elektrik tamirhanesinde çalışmıştim. o zamanlardan çok hatıram var, mutlu akü de bunlardan biri. akü bazen bakım gerektirirdi, içini boşaltıp saf su falan doldururduk doldururken de icerdik saf sulardan. çocuk aklıyla işte heyecanlı bir şeydi.

  az önce ınstagram'da gördüm, izmir'e 10 bin fidan bağışlamış mutlu akü. adı gibi mutlu etti beni, çocukluğumdaki o hayranlığı tekrar uyandırdı.

  geçenlerde araba almıştım, inşallah bundan sonraki akü tercihim hep mutlu akü olacak.