• hay sikeyim bi allah kulu da markasından ve reklamlarından başka bişeyinden bahsetmemiş dedirten uzun yılların akü markası. kardeşim bu bir firma ve ürün satıyor. hiç mi biri almamış, kullanıcı deneyimini yansıtmamış şuraya, herkes kahvehane lakırdısı yapmış boyuna...
  • yaklaşık 21 ay önce aldığım ve iki yıl garantisi olan akümün düşük voltaj vermesi dolaysıyla hiç kıvırmadan, işi yokuşa sürmeden, sorun aracınızdadır vs. demeden garanti kapsamında değişimini yapmış akü üreticisidir. sadece aracımın ses sisteminde ekstra amfi vs. gibi bir müdahale olup olmadığına bakıldı ve değişim gerçekleştirildi. hep şikayet yazıyoruz, bir memnuniyette yazmış olayım.
  • yabancılara satıldığını duyunca üzüldüğüm şirket. başka kaç türk markası daha vardı ki mutlu akü kadar güven veren.
    bu arada mensubu olduğum holding'in izolatör fabrikası da kapanacak. sebebi de genel olarak 30 kuruşa sattığımız izalatörün tanesinin çinden 28 kuruşa gelmesi. hep fabrika açılışlarına katılan devlet büyükleri kapanan fabrikalar karşısında neden bu kadar fütursuz bilemiyorum.
    sonumuz hayrolsun.
  • mis gibi 70'lerden sev kardesim filmi senin fabrikanda cekilmis tarihini kendini reklamini yapmiyorsun.

tarik akan , hulusi kentmen adile nasit, munir ozkul oynuyor filmde. bu da senin fabrikanda cekilmis.

te teyyy ne garip...

bi hatirlat bunu agacim.
  • otomobilimde 5 yıldır kullandığım mutlu akü dün ömrünü tamamladı ve yerine tekrar mutlu akü tercih ettim. uygun fiyatlı ve uzun ömürlü olmasından dolayı başarılı ürünler üretiyor bu marka.

aracımı sıfır km aldığımda üzerinde gelen akü 3 sene de ömrünü tamamlamıştı, mutlu akü fabrikasyon aküden daha dayanıklı çıkıp 5 sene dayandı herkes 2 sene de bir akü değiştirilir diyordu ama bu mutlu akü için geçerli değilmiş deneyimlemiş oldum.

fiyat olarakta gayet uygun fiyatı 70 amper aküyü 280 tl'ye aldım. 5 sene önce 70 amper mutlu aküyü 220 tl'ye almıştım. 5 senede sadece 60 tl artması da şaşırtıcı geldi her şey 2 katı fiyatına çıkmışken aküler bu zamlardan çok etkilenmemiş.
  • sev kardeşim filmindeki fabrika sahneleri bu markanın fabrikasında çekilmiş.
  • ne zaman bir yerde reklamını görsem bana çocukluğumu hatırlatan ve her hatırladığımda beni gülümseten markadır.
    çocukken, yol kenarlarında reklamlarını -yani kocaman harflerle yazılı "mutlu aküleri" tabelalarını- görüp neden bahsettiklerini asla anlayamadığım ve uzun süre de çözemediğim esrarengiz bir markaydı bu benim için. akünün anlamını bilmediğim için, "aküleri" kelimesindeki "ler" in bir ek olduğunu anlamamıştım. dolayısıyla bir bütün halinde algıladığım bu "aküleri" kelimesi bir bilmece gibiydi benim için. bir de bu "aküleri", mutluydu!? çocukken aklımdaki kimselere soramadığım ve bir türlü cevaplayamadığım sorulardan biriydi "aküleri" nin ne demek olduğu ve neden mutlu olduğu...
  • iddia ediyorum, tüm sektörleri kapsayan bir 'marka güvenilirlik' endeksi oluşturulsa bu marka ilk beşe girer. bugüne kadar hiç akü almam gerekmedi fakat gerekse gözü kapalı gidip alacağım kadar güven uyandırıcı bir intiba bırakmış bende.
  • reklamları ile beni hipnotize etmiş üründür.

arabam yok ama gidip bir tane almak istiyorum.
  • tek bildiğim akü markası. reklamın, en iyi yatırım olduğunun göstergesi gibi.
hesabın var mı? giriş yap