• kesinlikle saygı. saygı olmadan diğer her şey çöp.
  • yetim ve öksüz evlenin.
    bırakın anneler babalar evin dışı da kalsın.komşu bile olmasınlar size. yoksa biz gibi birbirinize eline geçeni fırlatırsınız.
  • fiziksel güzellikten daha değerli olan soylu yürekler.
  • iki tarafın da vicdan sahibi olması.
  • ağaçla, kuşla, börtü böcekle evlenin. ama bir insanla evlenmeyin.
    insan çok sevdiği için evlenmemeli, çünkü er kişiler genelde oyun konsolu seviyor. o zaman oyun konsolunuzla evlenin.
    hatun kişiler de neyi sevdiği belli olmayan bir insan türü olduğu için asla mutluluğu bu kafayla bulamayacaklar, onlar herşeyle evlensin ama bir erkişiyle evlenmesin.

ben de mesela şimdili aklım olsa uykusuzluğumla evlenirdim. ne de güzel mağrur bir ifade katıyor bana, hayatımdaki yeri çok ayrı. ben kalp uyku sorunlarım.
  • (bkz: osurmak)

evet yanlış duymadınız, o sur mak !

mutlu bir evlilik için, özgürce osurabilme rahatlığı olmalı çiftlerin arasında.

sadece erkek için değil , kadında çılgınlar gibi osurabilmeli. göt kasnaklarını gevşetip salonun tozlarını kaldırabilmeli o naif osuruğuyla. ya da , yatakta birlikte olurken, kocasının her gidip gelişinde vajinasını sıkıp, kapadokya'da balon uçurabilecek kadar hava doldurmamalı içine. fortlamanın itici gücünü kullanıp , ilişkiye hız katabilmeli.
    erkek, gece uyurken 'aman aramız bozulmasın' diyip , kalkıp salona ya da wc'ye osurmaya gidip, birde kesif kokuyu dağıtmak için götünü yellemek zorunda kalmamalıdır.

osurmak özgürlüktür , osurmak mutluluktur.
  • bekarlık....
  • bir kadınla evlenmemektir. ben bir kadınla evlenip de mutlu olan hiç görmedim...
  • boşanmak
  • herkesten ve her şeyden bağımsız olarak yeni bir aile kurduğunuzun bilincinde olmaktır.
    bunu anlayınca zaten birçok şey kendiliğinden daha güçlü temellenir.
hesabın var mı? giriş yap