şükela:  tümü | bugün
  • gerçek mutlu çiftlerden (eğer öyle bir şey varsa) beklediğim ipuçlarıdır. ("biz çok mutluyuz, gerçek aşk ehehe" diyen daha ilişkisi 2-3 yılı geçmemiş çiftleri işin dışında tutuyorum.

beklediğim ipuçlarına gelince: bu kişide farklı olan neydi ki ilişkiniz bu kadar sürmeye devam etti, sizi ayrılmaktan geri koyan nedir gibi soruların cevapları.

haydi aydınlatın bizi.

edit: aşk(o ne?) aradığım çıkarımında bulunanlara diyecek laf yok, burada ilişkinin devamını sağlayan faktör ne olabilir sorusuna cevap arıyorum. kopya vereyim cevap hormon dalgalanmasıyla başlayıp bir süre sonra yok olan aşk değil, vallaha...
  • size sırrı vereyim: kendinizden başkasını sevmediğiniz, kendinizden başkasına değer vermediğiniz için yalnızsınız. iflah da olmayacaksınız. etrafta yayvan yayvan "ben aşk aröyörüm yea" diye dolanmayı bırakın.
  • size sırrı vereyim: kendinizi ve başkalarını sevmediğiniz, kendinize ve başkasına değer vermediğiniz için yalnızsınız. iflah da olmayacaksınız. etrafta sası sası “ben aşkı büldüm yea” diye dolanmayı bırakın.
    sevmeye kendinizden başlayın çünkü en büyük terrör sevgisizlik.

bir de böyle bir şey var;
    (bkz: kendini sevmeyen başkasını da sevemez)
  • size sırrı vermeyeyim herkese söylediğimi söyleyeyim, kendimden başkasına da pekala değer verebilirim ama kendime verdiğimden fazla değil, karşı taraftan beklentim de aynı yönde olur.

bir kişinin başkasına kendinden çok değer vermesi zaten insanın doğasına aykırıdır.