şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'deki en yenilikçi ve umut verici kanser tedavi yöntemlerini dogmalardan sıyrılabilmeyi başararak uygulayan pirlanta gibi de bir kalbe sahip olan onkoloji mesleğini severek yapan belki de tek doktor.

  birçok onkolog gezmiş, pubmed'deki yuzlerce makaleyi okumus biri olarak bunlari söylüyorum. maalesef onkologlarin yuzde 90'i gelen hastalarina nasil olsa ölecek gözüyle baktığından sadece ölüm yolunda onlara eşlik ediyor.

  mutlu hoca ile pubmed'de okuduğumuz makalelerin ışığında tartisabilirsiniz. herkesin boyle bir doktor varken tedavi şansı varken, öncelikle bu derde kimsenin dusmemesini dileyerek kader karsilarina cikardiysa da denemesini yürekten isterim.
 • (bkz: hocamı nasıl yalarım nokta com) ruhsatsız ürün kullanan şarlatan.
 • doktor gibi doktor adam gibi adam. bilgisiyle adamı paket yapar.
 • herhangi bir ruhsatı olmamasına rağmen, hastalarına damardan kurkumin verdiğini canlı yayında belirten doktordur.
 • hıpokrat kimdir, ne yapmistir, neden uzerine yemin edilir konularinda zayif buldugum kisi. acilen tarih dersi almali, sadece tip egitimi yeterli olmuyor bazen.
 • mutlu hocanın tedavi ettiği hasta, her şeyden önce basında yankılandığı gibi 4. evre bir akciğer kanseri hastası değil, akciğere metastaz yapmış bir adenoid kistik karsinom (tükrük bezi kanseri) hastasıdır. o hastayı zerdeçal ile tedavi etmedi; hastaya yapılan genetik test sonucunda "c-kit pozitifliği" saptandı ve bu moleküler hedefe yönelik bir kanser ilacı olan "imatinib" ile hasta tedavi edildi. bu tedavinin yanında da, tedavinin etkinliğini artırması umudu ile zerdeçal kullanıldı. buyurun, bu hastayı anlattığı kendi makalesi

  ilk yazar olduğu makalesinin sonunda da zerdeçalin içeriğinde bulunan kurkuminin kanseri tedavi ettiği söylenemeyeceği vurgulanmıştır.

  bu tek bir vakadır, bir olgu sunumudur, asıl etkili olan onaylı bir kanser ilacı olan imatinibdir. zerdeçalin aktif metaboliti olan kurkumin ise bu hasta için sadece tedavi etkinliğini artırmış "olabilir" denmektedir...

  hani zerdeçal mucizesi?! aklıma söylenecek çok şey geliyor, ama şu belki yeterli olur: tutarsızlığın tutarsızlığı
 • uyguladığı farklı tedavi yöntemi ile adını her yerde görebileceğiniz onkoloji doktoru . ama sadece farklı olduğu için bunu bilin . yani öyle çok başarılı ya da çok ilgili bir doktor olduğu için değil . görüşmeye gittiğinizde farklı beklentiler içine girmeyin . hastalar saatlerce beklerken içerde keyifle kahvesini yudumlamayı tercih edecek kadar ilgisiz. gelen hastasının sonuçlarını asistan aracılığı ile alıp hastayla görüşmeye tenezzül etmeyecek kadar da terbiyesiz. hastane yönetiminde sözü geçtiği belli . ama neden ? çünkü hiçbir tedavisini sgk karşılamıyor , sıcak para yani . uyguladığı tedavi tamamen zerdeçal etken maddesi üzerine . kime iyi gelir gelmez bilinmez ama bana öyle çokta mucizeler yaratıyormuş gibi gelmedi. yani kanser başlangıç evresindeyse belki ama ilerlemiş bir kanserde sadece hastanın yaşam standardını yükseltebilir . bunun içinde öyle çok paralar verip c vitamini yüklemesi , zerdeçal tedavisi yaptırmanıza gerek yok bence , gidin en kaliteli en doğal propolis karışımı yaptırın .