şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'deki en yenilikçi ve umut verici kanser tedavi yöntemlerini dogmalardan sıyrılabilmeyi başararak uygulayan pirlanta gibi de bir kalbe sahip olan onkoloji mesleğini severek yapan belki de tek doktor.

birçok onkolog gezmiş, pubmed'deki yuzlerce makaleyi okumus biri olarak bunlari söylüyorum. maalesef onkologlarin yuzde 90'i gelen hastalarina nasil olsa ölecek gözüyle baktığından sadece ölüm yolunda onlara eşlik ediyor.

mutlu hoca ile pubmed'de okuduğumuz makalelerin ışığında tartisabilirsiniz. herkesin boyle bir doktor varken tedavi şansı varken, öncelikle bu derde kimsenin dusmemesini dileyerek kader karsilarina cikardiysa da denemesini yürekten isterim.
  • (bkz: hocamı nasıl yalarım nokta com) ruhsatsız ürün kullanan şarlatan.
  • doktor gibi doktor adam gibi adam. bilgisiyle adamı paket yapar.
  • herhangi bir ruhsatı olmamasına rağmen, hastalarına damardan kurkumin verdiğini canlı yayında belirten doktordur.
  • hıpokrat kimdir, ne yapmistir, neden uzerine yemin edilir konularinda zayif buldugum kisi. acilen tarih dersi almali, sadece tip egitimi yeterli olmuyor bazen.
  • kanser hastalarına standart kemoterapiye ek, kendi alternatif tedavi paketleri önerip fiyat tablosu çıkartan (zerdeçal, c vitamini vb.), aynı zamanda uygulanma seanslarının duruma göre değişebileğini söyleyip, adeta elini verirsen kolunu kaptırabilirsin imajı yaratan onkolog.
    ek olarak alternatif tedavilere çok yanaşmayıp stardart tedaviye yöneldiğinizde ise kendinde ''siz hastanenin günlük yatış ücretlerini bi bakıp öyle gelin bence'' tarzında aşağılayıcı kaba bi uslupla konuşma cesareti bulan şahıs.

edit: imla
  • az önce habertürk kanalında, çalıştığı hastanede korona vaka sayısının ciddi biçimde arttığını söyledi.
  • ıyi bir hekimdir. yıllar önce, c vitaminin vucut icin ne denli onemli olduğu konusunda zaman ayırıp bilgi vermişti. beslenme düzenimi değiştirip, şeker ve işlenmiş gıdayı azaltarak, sagligima olumlu katkı sağladı, bu bilgiler.
    söylediklerine kulak vermek gerekir diye düşünüyorum.
  • tv'de konuşuyor, konuştu güzel güzel, c vitamini güzelledi. mekanizmaları anlattı dinledim, "ne güzel lan teknik konuşan bir adam" dedim..
    sonra bill gates bokladı. "aha" dedim sıçtı geliyor devamı. bir iki komplo teorisi falan ortaya. o noktada kesin bir bok çıkacağını anladım.
    meğer kendisi konsantre ıv c vitamini ürettiriyormuş. bir de piyasadaki muhtemelen kendine rakip diğer ürünleri bokladı.
    :)
  • türk gibi başlayıp ingiliz gibi bitir demişler, kendisi türk gibi başlayıp türk gibi bitirdi.