şükela:  tümü | bugün
  • çatı katı odan var, tavanı cam, kar yağıyor. elinde kahve, sıcak bir battaniyenin altında gökyüzünü seyrediyorsun...
  • bahçe katı evin, bahçede salıncağın bir de kedin var. üzerinde depresyon hırkası, sırtına aldığın kareli peluş battaniyeyle bir elde kahve bir elde sigara, salıncağa ilişip kenti izliyorsun.
  • denizin dibi gözüken bir yerdesin ,yanında o çok sevdiğin adam/kadın var.hayal ya bu o da seni seviyor.
  • küçükkuyu' dayım. aylardan temmuz..deniz kenarında oturmus dondurma yiyorum.. üstümde çiçekli bir elbise var... ve çok mutluyum.
  • trancontenantele kabul edilmişsin. alpleri tırmanırken gece çam ağaçlarının arasına uyku tulumunu gerip yıldızları izleyerek uyuyorsun
  • evrenin tüm sırları çözülmüş,geriye dönüp baktığında soru işareti olan hiçbirşey kalmamış ,hayaller ve ukteler arasında sıkışmadan sakince ve keyifle fight clubun son sahnesi gibi herşeyin yıkımını izliyorsun.(romantikler dilerse üzerlerinde bir battaniye ile manzarayı izleyebilirler)
  • 10 milyon dolarım olduğunu hayal ediyorum, gerisi geliyor zaten.
  • 3 5 dönüm tarla, tam ortasında küçük iki odalı bir ev, tarlanın etrafı hep meyve ağacı. sebzeni meyveni kendin yetiştiriyorsun. bir köşede küçük bir kafes ve ağıl. her gün taze süt ve yumurta.

ulan yine mutlu oldum.
  • seneye bu zamanlar, başka bir ülkenin başka bir şehrinde, başka manzaralara açılan başka bir pencerenin pervazında canım köpeğimle oturuyor olmak. yanımda kim olacak bilmiyorum, belki henüz tanımıyorum ama güzel birisinin olacağını hissediyorum. yine.
    bu hayali düşündüğüm saniye içime güneşler doğuyor resmen, şu an hayatta beni en mutlu eden şey geri sayım.
  • https://i.pinimg.com/…c6296a2302ebeabbcba62f73e.jpg

insanlardan uzak, bir dağ evinde tatil yapmak...