• aşık imami, eli kulağa atmış, cennette ağ gelin söylüyor. söylüyor mudur? söylüyordur be, cennet ağ gelin okunan yerdir.
  • anne olduğumdan beri minnak minnoş yavrumu içeren hayaller bunlar. kocanın papuc damlarda. *
    misal henüz 4 aylık olan kızımın büyüyüp karşılıklı kahve içip sohbet ettiğimizi düşünmek ya da beraber ülke ülke gezdiğimizi düşünmek.
    özetle aklı ermeye başladığında onunla hayatı paylaşmak en büyük hayalim. inşallah gezmeyi çok sever. dinimiz amin.
  • tez imin bittiğini düşünmüşümdür.
  • trancontenantele kabul edilmişsin. alpleri tırmanırken gece çam ağaçlarının arasına uyku tulumunu gerip yıldızları izleyerek uyuyorsun
  • çatı katı odan var, tavanı cam, kar yağıyor. elinde kahve, sıcak bir battaniyenin altında gökyüzünü seyrediyorsun...
  • https://i.pinimg.com/…c6296a2302ebeabbcba62f73e.jpg

insanlardan uzak, bir dağ evinde tatil yapmak...
  • 3 5 dönüm tarla, tam ortasında küçük iki odalı bir ev, tarlanın etrafı hep meyve ağacı. sebzeni meyveni kendin yetiştiriyorsun. bir köşede küçük bir kafes ve ağıl. her gün taze süt ve yumurta.

ulan yine mutlu oldum.
  • seneye bu zamanlar, başka bir ülkenin başka bir şehrinde, başka manzaralara açılan başka bir pencerenin pervazında canım köpeğimle oturuyor olmak. yanımda kim olacak bilmiyorum, belki henüz tanımıyorum ama güzel birisinin olacağını hissediyorum. yine.
    bu hayali düşündüğüm saniye içime güneşler doğuyor resmen, şu an hayatta beni en mutlu eden şey geri sayım.
  • 10 milyon dolarım olduğunu hayal ediyorum, gerisi geliyor zaten.
  • bütün hayat problemlerinin çözüldüğü future family’im ile mis gibi huzur dolu bir an düşünmüşümdür.
hesabın var mı? giriş yap